Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Vojenský technický ústav, s. p.

 

Bezpilotní rotorový universální systém BRUS
BRUS je moderní bezpilotní prostředek s kolmým startem a přistáním. Byl vyvinut speciálně pro použití v náročných podmínkách. Šest rotorů poskytuje letadlu velikou stabilitu a dostatek výkonu pro plnění náročných úkolů. BRUS je ideální prostředek pro leteckou dokumentaci v situacích, kdy nelze použít klasickou leteckou techniku.

o. z. Vojenský technický ústav letectva a protivzdušné obrany

Přepravní box – BIOBOX
Výrobek je aktivní prostředek určený pro oddělenou přepravu osob podezřelých z možnosti přenosu vysoce nakažlivých virových onemocnění všech známých typů, která představují biologická rizika pro všechny ostatní osoby, prostředí a zařízení. Filtroventilační jednotka se dvěma výstupními kombinovanými filtry, zajišťuje, že z přepravního boxu odchází do okolí čistý nekontaminovaný vzduch.

o. z. Vojenský technický ústav pozemního vojska

60 mm lehký ruční minomet ANTOS typu Commando
Velmi lehká zbraň určená pro paradesantní a speciální jednotky. Madlo se spušťadlem umožňuje snadné přenášení a střelbu nízkými i vysokými elevacemi. Kapalinový zaměřovač přímo ukazuje dálku střelby pro obě náplně. Modulární konstrukce umožňuje výrobu v řadě variant z hlediska vlastností a vybavení.

o. z. Vojenský technický ústav výzbroje a munice

www.vtusp.cz

Datum: 30.4.2015 8:18:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště