Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

T–CZ, a.s.

 

E-scan přistávací radar RP-6PA
Přesný přistávací radar RP-6PA je moderní technologií pro navádění a přistávání letadel za zhoršených povětrnostních podmínek či snížené viditelnosti. Zamýšlen je především pro vojenské použití, pro případ potřeby navádění poškozeného letounu. Tento systém s elektronicky fázovanou anténou jsme vyvinuli ve spolupráci s indickým partnerem a již úspěšně prošel vojenskými zkouškami.

NTP Server
Jako příklad úspěšných vývojových aktivit firmy lze uvést nový NTP server. Jde o vysoce přesný a cenově dostupný referenční zdroj času. Podporuje všechny globální systémy časové synchronizace GNSS (GPS, GLONASS, Galileo). Samozřejmostí je možnost přizpůsobení dle rozmanitých zákaznických požadavků.

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhu IDET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
IDET je pro nás již tradiční a dá se říci také srdcovou akcí, na které firma T-CZ vystavuje spolu se svou mateřskou společností PAMCO. Setkáváme se zde nejen s obchodními partnery z ČR a okolních zemí, ale navazujeme a prohlubujeme také kontakty s potenciálními partnery a zákazníky z celého světa. S minulými ročníky jsme byli vždy velice spokojeni, proběhlo zde několik významných jednání, a proto se rádi zúčastníme znovu.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky na veletrhu představíte?
T-CZ se specializuje na radiolokační techniku, především na letištní přehledové a přistávací radary. Jsme samozřejmě aktivní také na poli vývoje, a tak můžeme nabídnout několik novinek a zdokonalení. Veškeré naše systémy procházejí kontinuálním vývojem, ale mezi nejzajímavějšími novinkami musíme zmínit sekundární přehledový radar, NTP servery, přistávací radar s elektronickým skenováním (e-scan PAR s označením RP-6PA), ADS-B systémy či víceúčelový 3D radar.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Z pohledu marketingu od letošního IDETu samozřejmě očekáváme rozšíření povědomí odborné veřejnosti o aktivitách a produktech firmy T-CZ, jakož i naší mateřské společnosti PAMCO. Z obchodního hlediska věříme v úspěšná jednání, navázání a prohlubování vztahů s obchodními partnery a zástupci z celého světa.

www.tcz.cz

Datum: 3.1.2017 10:11:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště