Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

TARGI KIELCE S.A.

 

Salón obranného průmyslu 2019 na Veletrzích Kielce s americkým akcentem a Dnem otevřených dveří

Mezinárodní salón obranného průmyslu (MSPO) je již 27 let místem představení největších úspěchů obranného průmyslu z celého světa. MSPO v Kielcach to není pouze komplexní představení vojenské výzbroje, ale také místo pro obchodní setkání a smlouvy uzavírané mezi výrobci zbrojařského sektoru z různých světadílů. MSPO se uskuteční ve dnech 3.–6. září 2019. Proběhne pod vlajkou Spojených států jako hlavního partnera veletrhu a při příležitosti 20. výročí Výstavy ozbrojených sil Polské republiky.

Strategickým partnerem veletrhu MSPO je Polská zbrojní skupina. Výstavu zaštítil Čestným patronátem prezident Polské republiky Andrzej Duda. Salón je organizovaný ve spolupráci s Ministerstvem národní obrany a ministerstvy jiných rezortů, které mají svoje představitele v Čestném výboru a Programové radě MSPO. Mezinárodní salón obranného průmyslu provází Mezinárodní veletrh logistiky LOGISTIKA, který bude v roce 2019 slavit pětadvacáté jubileum.

Na veletrhu MSPO 2018 se prezentovalo 624 firem z 31 zemí světa, z toho 328 z Polska. MSPO a MTL obsadily plochu více než 27 000 m2 v 7 výstavních halách a na venkovních plochách kieleckého výstaviště. MSPO 2018 navštívilo
34 106 hostů z celého světa.

Co uvidíme v roce 2019 na veletrhu MSPO?

V roce 2019 salón obranného průmyslu rovněž zaplní vojenskou výzbrojí všech 7 hal i venkovní plochy kieleckého výstaviště. Svoji účast již potvrdilo několik set polských i zahraničních firem obranného průmyslu. Co uvidíme na stáncích polských i světových leaderů obranného průmyslu? Samozřejmě vrtulníky, tankové a raketové zbraně, výbušniny, vybavení a materiály chemického vojska. Firmy budou také prezentovat výzbroj a letecké vybavení a vybavení protivzdušné obrany a také nezbytnou výzbroj vojenského námořnictva. Jako každý rok nebudou chybět komplexní i specializované návrhy uniforem pro policii, pohraniční stráž a záchranářské oddíly. V průběhu MSPO 2019 se rovněž představí firmy nabízející moderní komunikační techniku radioelektronického a optoelektronického zařízení. Na výstavě bude také možné nalézt zařízení k přípravě jídla, přechovávání a transportu potravin, uniformy různého druhu, zdravotnické vybavení a materiály.

Zveme vás na Veletrhy Kielce na 27. mezinárodní salón obranného průmyslu ve dnech 3.–6. září 2019!

www.targikielce.pl | www.targikielce.pl/pl/mspo.htm

PAV P 098

Datum: 20.5.2019 9:35:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště