Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

T – CZ, a.s.

 

SIMON

SIMON – Monitorovací systém z produkce T-CZ byl vyvinut pro účely monitorování aktivit v pásmu 1030/1090 MHz a odpovědí ze SSR, MLAT, ADS-B, ACAS a IFF. Poskytuje vyhodnocení všech klíčových dotazovacích parametrů, jako je kód dotazovače (IC), kmitočtová frekvence opakování (PRF), horizontální vyzařování antény atd., stejně tak jako vyhodnocení zatížení určitého palubního odpovídače. Poskytuje upozornění v reálném čase na základě předem definovaných spouštěčů. Hlavním přínosem pak je schopnost určení zdrojů znečišťujících RF pásmo. Samozřejmostí je i poskytování analýz trendů a zpráv s historií.

LVA Anténa

Jedná se o novou anténu s velkou vertikální aperturou pro sekundární monopulzní radiolokátor. Anténa umožňuje provoz ve třech nezávislých vyzařovacích svazcích – SUM, DIFF a SLS. Vyzařující část antény je tvořena 34 vertikálními prvky, každý s vlastním radomem, který je opatřen UV stabilizací pro dosažení dlouhodobé životnosti ve venkovních povětrnostních podmínkách. Svazky SUM (Suma), DIFF (Monopulzní rozdílový svazek) a SLS (Svazek pro potlačení postranních laloků)  mají tvarovaný průběh v elevaci – listový svazek – pro vykrytí kladných  elevačních úhlů zároveň s potlačením odrazů od země díky strmé dolní náběžné hraně elevační charakteristiky.

www.tcz.cz


Zeptali jsme se

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhů IDET/PYROS/ISET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Veletrh IDET je pro nás již tradiční a mohlo by se i říci také srdeční záležitostí. Naše společnost T-CZ zde vystavuje spolu se svou mateřskou společností PAMCO. Setkáváme se zde a prohlubujeme vztahy nejen s obchodními partnery z ČR a okolních zemí, ale také navazujeme nové kontakty s potenciálními partnery a zákazníky z celého světa.

S minulými ročníky jsme vždy byli spokojeni, proběhlo zde několik významných jednání, a proto jsme ani chvíli neváhali s letošní účastí.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky v Brně představíte?
T-CZ se specializuje na radiolokační techniku, především na letištní přehledové a přistávací radary. Jsme samozřejmě aktivní také na poli vývoje, a tak můžeme nabídnout poměrně zajímavé portfolio produktů. Veškeré naše systémy procházejí kontinuálním vývojem, ale mezi nejzajímavějšími novinkami musíme zmínit sekundární přehledový radar, monitorovací systém SIMON či nedávno dokončenou LVA anténu.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Z pohledu marketingu od letošního IDETu očekáváme rozšíření povědomí odborné veřejnosti o aktivitách a produktech firmy T-CZ, jakož i naší mateřské společnosti PAMCO.

Z obchodního hlediska věříme v úspěšná jednání, navázání a prohlubování vztahů s obchodními partnery a zástupci z celého světa.

Datum: 9.2.2019 8:39:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště