Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

STV GROUP a.s.

 

STV GROUP a.s. je tradičním a významným českým výrobcem munice s tradicí od roku 1920, jehož výrobní portfolio zahrnuje malorážovou, středorážovou i velkorážovou munici včetně nábojů do protitankových zbraní nebo ženijního náloživa.

STV GROUP se také specializuje na opravy a modernizace kolové i pásové pozemní vojenské techniky, pro něž má vybudované moderní zázemí v Poličce, a to včetně rozsáhlých skladů náhradních dílů. Důležitou součástí aktivit společnosti jsou i výroba ručních palných zbraní typu AK, RPG a SPG, demilitarizace a ekologická likvidace všech typů vojenské munice a výroba průmyslových trhavin.

OSHKOSH JLTV

Lehké kolové taktické vozidlo OSHKOSH JLTV přináší nový standard díky své vysoké mobilitě, snadné přepravitelnosti, velké palebné kapacitě a nejlepšímu pancéřování ve své třídě, která mu umožňuje splnit požadavky těch nejnáročnějších misí. Vozidlo je poháněno turbodieselovým motorem o objemu 6,6 l a výkonu 340 koní, která mu umožňuje dosáhnout rychlosti na silnici až 113 km/h. Díky prvotřídní konstrukci svého odpružení je schopné dosahovat v terénu rychlosti až o 70 % vyšší než ostatní taktická kolová vozidla se srovnatelnou úrovní ochrany osádky.

www.stvgroup.cz

PAV P 076, 077, VP P 002

Datum: 19.5.2019 9:23:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště