Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

SFC Energy AG

 

EMILY 3000

Mobilní zdroj pro elektrická zařízení ve velících nebo víceúčelových vozidlech.

Palivové články EMILY nabíjejí baterie na palubě automaticky, tiše a bez detekování. Jsou charakterizovány skutečně bezestopým a tichým provozem bez emisí.

JENNY 600S – malý, přenosný zdroj

JENNY 600S je zdroj pro elektrická zařízení a nabíjí baterie v terénu pouze s minimální pozorností uživatele. Použití zdroje je jednoduché a nezanechává žádnou zjistitelnou stopu. Z tohoto důvodu se vojáci mohou vybavit pouze minimálním počtem baterií a místo toho mohou nést další potraviny, vodu a munici.

SFC Power Manager 3G

Přenosné a inteligentní elektronické zařízení pro maximální flexibilitu a autonomii během nasazení.

Power Manager 3G umožňuje vojákům využít všechny zdroje napájení dostupné v terénu, jako jsou hybridní baterie, solární panely, výkon vozidla a samozřejmě palivové články pro napájení zařízení nebo nabíjení baterií.

www.sfc.com


Zeptali jsme se

Co zajímavého z nabídky  vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky v Brně představíte?
Na IDETu budeme vystavovat náš sortiment malých energetických řešení pro obranu a bezpečnostní služby. SFC Energy nabízí malé, lehké a flexibilní zdroje napájení pro moderní jednotky se zvláštními úkoly. Palivové články a inteligentní zařízení na distribuci napájení umožňují vojákům použít všechny zdroje napájení dostupné v terénu pro operační taktická zařízení nebo pro dobíjení baterií. Pro dozorovací mise a tajné operace dodává SFC Energy palivové články integrovatelné do vozidel. V Brně budeme prezentovat nové příslušenství, které rozšiřuje možnosti použití a vytváří energetickou síť.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
SFC Energy vyvíjí komplexní portfolio výrobků pro náročné požadavky uživatelů v armádě a v bezpečnostních složkách. Moderní jednotky se zvláštními úkoly vyžadují spolehlivé zdroje napájení. Naše palivové články mohou nabíjet baterie nebo přímo dodávat energii účastníkům v terénu, kteří potřebují elektrickou energii. Používá je několik mezinárodních obranných organizací.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Jako jeden z největších veletrhů obranné a bezpečnostní techniky ve střední a východní Evropě je pro nás IDET velkou příležitostí pro představení našich chytrých energetických řešení pro obranné a bezpečnostní jednotky mezinárodním vojenským delegacím a odborníkům. Těšíme se, že zde vystavíme naši technologii palivových článků pro přímé použití metanolu, která dodává energii spolehlivě, jednoduše a bez detekce a která se pro taktické účely používá již 10 let. Veletrh nám umožňuje spojit se s odborníky na obrannou techniku a projednat s nimi naše převratné produkty a naše nápady pro moderní jednotky se zvláštními úkoly.

Datum: 8.2.2019 15:01:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště