Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Sellier & Bellot a.s.

 

Obchodní společnost Sellier & Bellot a.s. tradičně zaujímá klíčovou pozici v české muniční výrobě a řadí se tak mezi nejstarší strojírenské firmy v České republice, přičemž je také jednou z nejstarších na celém světě. Výrobky nesoucí její obchodní značku jsou produkovány bez přerušení již od roku 1825.

K novodobým milníkům v dějinách společnosti patří především rok 2009, kdy se vlastníkem Sellier & Bellot a.s. stala brazilská společnost Companhia Brasileira de Cartuchos S.A. (CBC), která je rovněž známa pod značkou Magtech. Dalším členem skupiny je německý výrobce MEN, celosvětově uznávaný výrobce malorážové munice pro vojenský, policejní a komerční trh. Díky spojení v jeden koncern se uvedené společnosti staly konkurenceschopnějšími a patří tak k největším výrobcům na světě.

Sellier & Bellot a.s. vyrábí širokou škálu pistolových, kulových a brokových nábojů pro lov, sport a ozbrojené složky. Pistolové a revolverové náboje jsou vyráběny v rážích od 6,35 Browning až po .45ACP. Široká škála kulovnicových nábojů je dodávána v rážích od 22 Hornet až po 9,3 x 74R s možností laborace 10 typů střel pro lovecké použití i pro terčovou střelbu. Brokovnicové náboje jsou vyráběny v rážích 12, 16, 20, 28 a 410. Sortiment uzavírají náboje s okrajovým zápalem a nábojky s okrajovým a středovým zápalem. Šíří sortimentu se Sellier & Bellot a.s. řadí na první místo v celosvětovém měřítku.

Datum: 21.1.2015 9:21:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště