Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Safran Electronics & Defense

 

PATROLLER™ – nejnovější generace evropského víceúčelového taktického bezpilotního systému

Patroller je vysoce trvanlivý víceúčelový taktický bezpilotní systém (Unmanned Aerial System – UAS), určený pro použití v misích zaměřených na průzkum a elektronický boj (ISR – Intelligence, Surveillance, Reconnaissance) v kontextu vojenských operací nebo bezpečnosti státu. Umožňuje skryté monitorování citlivých zón, pobřeží a hranic, živelných pohrom (lesní požáry, zemětřesení, hurikány atd.), případně monitorování ilegálního obchodu.

Obsluha má možnost řídit operace v reálném čase na pozemních stanicích a přesně sledovat postup mise, při zachování situačního povědomí s vysokým rozlišením a vysoké přesnosti monitoringu cílového místa.

Provozní doba: 20 hodin
Užitečná zátěž na misi: 250 kg
Dostup: 6,000 m
Rychlost: 100 až 200 km/h
Dosah: 200 km ve vizuální linii

Patroller patří mezi nejnovější UAS od společnosti Safran a nabízí vysokou přidanou hodnotu pro zpravodajskou činnost, monitorování a zacílení. Návrh tohoto systému vychází z devítiletých zkušeností při provozu taktického UAS Sperwer od firmy Safran v Afghanistánu, zavedeného v ozbrojených silách několika zemí NATO.

V soutěži, do níž byla zapojena řada dalších mezinárodních řešení, si francouzské ministerstvo obrany vybralo Patroller UAS v roce 2016 jako produkt do své výzbroje. Po Crecerelle a Sperwer je Safran UAS již třetím systémem, do něhož francouzská armáda vložila důvěru.

EUROFLIR® 410 – elektrooptický systém s ultradlouhým doletem, s multispektrální detekcí & laserovým značkováním

Bezpilotní letadlo Patroller (Unmanned Aerial Vehicle – UAV) je nejnovější generací dronů Euroflir 410.

Euroflir 410 má zabudováno 10 vysoce výkonných senzorů, které umožňují sledování situace a laserové značkování za jakéhokoli počasí.

Euroflir 410 v sobě představuje kombinaci vynikající stabilizace s videosledováním, geo-funkcí, optimalizovaných skenovacích režimů a rozšířeného zpracování obrazu v reálném čase. Nabízí bezkonkurenční dosah, parametry zacílení a snižuje pracovní nároky na operátora.

www.safran-electronics-defense.com

PAV P 021

Datum: 18.5.2019 9:23:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště