Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Saab Technologies, s.r.o.

 

Společnost Saab nabízí na světovém trhu špičkové produkty, služby a řešení v oblasti vojenské i civilní bezpečnosti. Ve svých pobočkách po celém světě, Saab neustále vyvíjí, upravuje a vylepšuje své technologie tak, aby vyhověl měnícím se potřebám svých zákazníků.

GRIPEN
Gripen je první víceúčelový nadzvukový letoun nové generace zařazený do operační služby. Gripen je vybaven špičkovými technologiemi a nejnovějšími zbraněmi tak, aby mohl plnit širokou škálu operačních misí vzduch-vzduch, vzduch-země a průzkumných misí. Gripen slouží ve vzdušných silách pěti států: Švédska, České republiky, Maďarska, Jižní Afriky a Thajského království.

Radarové systémy Saab
Radarové technologie vyvíjené a vyráběné společností Saab patřily v tomto oboru vždy mezi nejlepší. Díky svému sortimentu špičkových radarových systémů můžeme náročným zákazníkům z celého světa i dnes nabídnout vynikající schopnosti. Do modelové řady radarů Giraffe patří: Giraffe 8A, Giraffe A4, Giraffe AMB a Giraffe 1X.

RBS70
Přenosný protiletadlový systém krátkého dosahu RBS 70 je určen k ničení nízkoletících vzdušných cílů na vzdálenosti do 8 000 m. Systém využívá navedení laserovým paprskem, což prakticky vylučuje možnost zarušení naváděcí soustavy střely. Vzhledem k nezarušitelnosti a vysoké přesnosti naváděcí soustavy řízené střely je dosažena vysoká pravděpodobnost zničení vzdušného cíle.www.saabgroup.com

Datum: 1.5.2015 8:18:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště