Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

RMT, s.r.o.

 

VIDEO_TRACKER v2.1 je rychlý sledovací software, který implementuje algoritmus automatického sledování objektů do videa a výpočet jejich parametrů pro řešení problémů navádění a zaměřování. Tato softwarová knihovna může využívat libovolnou procesorovou platformu jako hostující platformu. K dispozici jsou různé standardy výpočetních modulů pro vývojáře, jako jsou COM Express, Compact PCI, PC/104, EXT, XTX, QSeven atd. Umožňuje konstrukci sledovacích systémů libovolné konfigurace a výkonu (až 500 a více fps sledování) pomocí této knihovny.

Jádro IP T-COR-30 FPGA pro sledování objektů ve video streamu je určeno pro použití v počítačově zaměřených systémech pro různé účely (bezpečnostní systémy, specializované systémy atd.), které jsou založeny na FPGA a ASIC. Jádro zajišťuje stabilní sledování objektů malého rozměru a nízkého kontrastu libovolného typu, navzdory složitému pozadí. IP jádro je samostatný modul, který lze snadno integrovat do projektů založených na programovatelných logických polích (FGPA) od společností Xilinx a Altera a do integrovaných obvodů specifických pro aplikace (ASIC).

HTD-20 je zařízení pro sledování videa v malých rozměrech. Poskytuje stabilní sledování objektů na videu, včetně objektů s nízkým kontrastem na složitém pozadí. HTD-20 se úspěšně používají v systémech řízení palby i ve zpravodajských systémech pro navádění a zaměřování. Lze jej snadno přizpůsobit pro určitý systém. Je možné přidat další algoritmy a funkce. Vytvořte si vlastní efektivní systémy strojového vidění pro úkoly řízení palby, navádění zbraní a obvodové řízení založené na našich hardwarových sledovacích zařízeních.



www.rmt.cz

Datum: 1.3.2017 13:50:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště