Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

PTV, spol. s r.o.


LDV-X
SYSTÉM DEKONTAMINACE VNITŘNÍCH PROSTORŮ
NATO S.N.: 4230-15-011-2027

Jedinečný systém, který je svým nepřekonatelným výkonem, v porovnání s podobnými systémy, určený pro efektivní, účinnou a rychlou ochranu kritických infrastruktur a dekontaminaci velkých objemů.

SANIJETGUN
SPECIÁLNÍ DEKONTAMINAČNÍ/DETOXIKAČNÍ PROUDNICE
NATO S.N. 4230-15-116-6380

Neocenitelný prvek s kompletním výčtem potřebných operací (předmytí – dekontaminace – detoxifikace – oplach) v boji proti CBRN bojovým látkám, nejen ve spojení s dekontaminačním/detoxikačním prostředkem BX24. Použití při teplotách až 90 °C a s aplikační kapacitou až 90 x 95 m2 s jednou náplní.

SX-34
SYSTÉM DEKONTAMINACE CITLIVÝCH POVRCHŮ
NATO S.N. 6850-15-203-0545

Systém pro CBRN dekontaminaci větších i menších citlivých povrchů kontrolních panelů, detektorů, palubních desek letounů, lodí, vozidel a příručních elektronických optických a radiových přístrojů, osobních předmětů, zbraní atd. Kompletní systém pro dekontaminaci/detoxifikaci až 100 m2.

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhu IDET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Společnost PTV se zúčastňuje veletrhů IDET a PYROS pravidelně, protože je to výjimečná akce, kam můžeme pozvat obchodní partnery v širším kruhu, poděkovat jim za dosavadní přízeň a seznámit je s dalšími novinkami, které jsme pro ně připravili pro následující období. Zároveň je to pro nás jedinečná příležitost získat zpětné vazby a šance registrovat další konkrétní potřeby, které jsou impulsem pro vývoj a úspěšné budování obchodního partnerství.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky na veletrhu představíte?
Letos budeme mít opět pro naše obchodní partnery několik zajímavých ukázek z našeho sortimentu z oblasti dekontaminačních a detoxikačních zařízení v boji proti CBRN a tak věříme, že i letošní ročník naváže na dosavadní tradice a bude tak přínosem pro všechny strany.

www.ptv.cz

Datum: 3.1.2017 15:49:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště