Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

PROWORK spol. s r.o.

 

Společnost PROWORK, výrobce židlí THERAPIA, na veletrhu PYROS/ISET/IDET oficiálně představí novou modelovou řadu OPERATOR – speciálních ergonomických sedadel pro dispečerská pracoviště.

Unikátní český systém THERAPIA® představují 4 integrované bioaktivní tvarové zóny, které zabezpečují správnou pozici těla zejména při dlouhodobém sezení (8 a více hodin denně) při práci v kanceláři a zejména v nepřetržitých provozech 24/7. Jedinečné řešení THERAPIA je chráněno ochrannou známkou, průmyslovým vzorem a je klinicky testováno.

Therapia Operator
Moderní zdravotní židle pro nepřetržité pracovní sezení a střídání uživatelů

Židle OPERATOR splňují technické, hygienické i ergonomické vlastnosti pro dlouhé pracovní sezení dispečerů (až 24 hod) v nepřetržitých provozech. Prověřeno normou ČSN EN 1335 a klinickým hodnocením.

4 velikostní modely nabízejí vysoký individuální komfort „na míru“ všem typům postav: od nejmenších až po opravdu vysoké a robustní postavy (220 cm / 180 kg).

Všechny modely OPERATOR jsou vyráběny z nejkvalitnějších odolných komponentů od předních značkových specialistů výhradně z EU. Potahy jsou nejodolnější na světě v parametru oděruvzdornosti a stálobarevnosti. Maximální technická nosnost je až 200 kg. Modely mají prodlouženou záruku 3 roky v nepřetržitém provozu.

www.prowork.cz/dispeceri-24-7

PAV F 020

Datum: 17.5.2019 9:23:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště