Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Obranný a bezpečnostní průmysl se představuje veřejnosti

22.5.2013

Na brněnském výstavišti se ve středu 22. května otevřely brány dvou tradičních a vyhledávaných přehlídek - 12. mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET a 16. mezinárodního veletrh požární a bezpečnostní techniky a služeb PYROS/ISET. Celkem se představuje 399 vystavujících firem z 25 zemí a jejich nabídku si návštěvníci mohou prohlédnout až do pátku 24. května. Vůbec poprvé bude po celou dobu pro širokou veřejnost otevřen i veletrh IDET s nejmodernější vojenskou technikou, ke které se její fandové jinak jen tak lehce nedostanou. Mj. nad výstavištěm přeletí formace vojenských letounů a předvede se i jednotka Hradní stráže.

Obranný a bezpečnostní průmysl se představuje veřejnosti

Oficiální armádní delegace na veletrhu IDET

21.5.2013

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET patří k nejvýznamnějším událostem svého druhu v Evropě s prestižní rolí zejména v novém prostoru NATO. Jeho pozice odráží tradici i současnou sílu tuzemského obranného a bezpečnostního průmyslu, který patří k našim exportně úspěšným odvětvím.

Oficiální armádní delegace na veletrhu IDET

Bezpečnostní veletrhy IDET a PYROS/ISET se otevírají veřejnosti

20.5.2013

Po dvou letech bude patřit brněnské výstaviště opět bezpečnosti – konkrétně dvojici veletrhů IDET a PYROS/ISET. Novinkou oproti předchozím ročníkům je spojení veletrhů do stejného termínu. Pro návštěvníky to znamená, že poprvé ve dvacetileté historii veletrhu IDET si mohou prohlédnout expozice vystavovatelů bez omezení – nepočítáme-li bezpečnostní rámy, které jsou u podobných veletrhů nutností.

Bezpečnostní veletrhy IDET a PYROS/ISET  se otevírají veřejnosti

Projekt Legie 100

6.5.2013

Tento projekt má za cíl pomoci obnovit povědomí široké veřejnosti o československých legiích a jejich podílu na vzniku našeho státu.

Projekt Legie 100

IDET 2013 - svět obranných a bezpečnostních technologií na brněnském výstavišti

22.4.2013

Bezpečnost je v dnešní době ohrožena širokým spektrem rizik od přírodních katastrof až po útoky kyberteroristů. Je třeba být na ně připraven a adekvátně jim čelit, proto vlády většiny zemí každoročně investují nemalé prostředky do nejmodernějších obranných a bezpečnostních technologií. S přehlídkou toho nejnovějšího, co se v oboru nabízí, přichází jednou za dva roky mezinárodní veletrh IDET. Ve dnech 22. až 24. května 2013 proběhne na brněnském výstavišti jeho již 12. ročník, který přivítá přední výrobce a dodavatele obranné a bezpečnostní techniky z dvaceti zemí.

Atraktivní novinky

10.4.2013

Expozice veletrhu IDET stejně jako před dvěma lety obsazují největší halu P a také jejich celkový rozsah bude obdobný. Ze skladby vystavovatelů i avizovaných novinek je navíc zřejmé, že na vysoké úrovni zůstává také kvalita nabídky. Návštěvníci se mohou těšit na řadu unikátních exponátů, které by si jen těžko mohli zblízka prohlédnout jinde než na veletrhu.

Prestižní setkání odborníků

26.3.2013

Součástí každého ročníku veletrhu IDET je bohatý odborný doprovodný program, kde specialisté na obranné technologie diskutují o aktuálních tématech. Klíčovou událostí opět bude třídenní mezinárodní odborná konference CATE (Community-Army-Technology-Environment) pořádaná Univerzitou obrany Brno.

Konference CATE pro doprovodný program IDET 2013

1.2.2013

Soubor 6 konferencí s mezinárodní účastí.

Záštita ministra obrany Alexandra Vondry

5.6.2012

Ministr obrany Alexandr Vondra udělil záštitu veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET 2013.

Záštita předsedy vlády Petra Nečase

5.6.2012

Předseda vlády Petr Nečas udělil záštitu veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET 2013.

Záštita ministra průmyslu a obchodu MUDr. Martina Kuby

24.5.2012

Ministr průmyslu a obchodu MUDr. Martin Kuba udělil záštitu veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET 2013

Záštita ministra průmyslu a obchodu MUDr. Martina Kuby

Pozvánka pro vystavovatele

21.5.2012

Pozvánka pro vystavovatele ke stažení

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště