Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

ORITEST spol. s r.o.

 

Detekční papírky PP-3

Detekční papírky k detekci přítomnosti kapalných bojových chemických látek ve formě knížek, jejichž jednotlivé perforované listy lze snadnou odtrhnout. Nabízeny jsou v provedení s lepidlem a bez lepidla. Knížku je možné přizpůsobit přáním zákazníka co do počtu listů v knížce, tak jazykového provedení.

Detekční souprava ORM-17.K

Detekční souprava určená ke zjišťování přítomnosti bojových chemických a průmyslových toxických látek ve vzduchu, vodě a na površích. Přítomnost látek je vyhodnocována na základě barevných změn detektorů. Souprava obsahuje detekční papírky pro zjišťování kapalných bojových chemických látek (PP-3), detekční proužky pro detekci přítomnosti nervově paralytických látek (DETEHIT) a širokou škálu detekčních trubiček k detekci látek z obou skupin BCHL a PTL.

Produkty k potlačení nepokojů

Osobní ochranný sprej a profesionální obranný sprej určený pro odborné použití speciálními jednotkami Policie ČR. Aerosolový rozprašovač obsahuje účinnou látku CR.

www.oritest.cz


Zeptali jsme se

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhů IDET/PYROS/ISET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Veletrhu IDET se účastníme od jeho počátku v roce 1993 a jsme stoprocentně pravidelnými účastníky! Nevynechali jsme jediný ročník a pevně věřím, že jeho součástí budeme i nadále.

Potkáváte se v Brně s těmi správnými zákazníky?
Veletrh IDET je pro nás místem, kde se můžeme setkat a udržovat kontakt s našimi zákazníky, dodavateli a partnery. Není ani tak místem, kde by docházelo k uzavření významných kontraktů, ale vnímáme ho jako příležitost, jak dostat zpětnou vazbu k našim produktům a promítnout ji tak do dalších vývojových a výrobních kroků. A to samé očekáváme i od letošního ročníku.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky v Brně představíte?
Návštěvníci veletrhu se na našem stánku budou moci setkat se všemi produkty, které máme ve stálé nabídce. Pokud budou úspěšná vyjednávání, možná představíme i nějaké novinky. Ale zatím nepřed­cházejme a nechme se překvapit.

Datum: 8.2.2019 8:59:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště