Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

OMNIPOL a.s.

 

OMNIPOL je známý především jako klíčový dodavatel a expertní poradce v oblasti obranné a bezpečnostní techniky a patří k nejvýznamnějším firmám ve svém oboru na českém trhu, na kterém letos působí již 85 let. Rozsah portfolia produktů a poskytovaných služeb společnosti OMNIPOL a jeho dceřiných společností ERA a MESIT holding je široký. Od pasivních a průzkumných sledovacích systémů VERA-NG, souvisejících softwarových produktů, systémů pro využívání dat (data mining), pasivní průzkumný a sledovací systém dlouhého dosahu SDD, ATM systémy až po výcvikový a lehký bojový letoun L-39NG, remotorizovanou verzi výcvikového letounu L-39CW, simulační výcvikové systémy nebo vybrané druhy zbraní a munice a veškerou související logistiku a služby. Nabízí také širokou škálu produktů z oblasti letecké přístrojové a komunikační techniky.

OMNIPOL zajišťuje současně výcvik a školení zákazníků, integrace a uvádění do provozu, případně výrobní a technologické kooperace nebo dokonce převody/prodeje technologií (KNOW-HOW). Nelze také nezmínit dodávky zařízení pro potravinářský průmysl, kde se naši odborníci specializují zejména na obory pivovarnictví, lihovarnictví, mlékárenství, pekárenství a cukrovarnictví.

VERA-NG

Jeden z nejznámějších produktů je VERA-NG, unikátní a osvědčený pasivní radar určený pro detekci, lokalizaci, identifikaci a sledování vzdušných, pozemních a námořních cílů.

L-39NG

L-39NG reprezentuje novou generaci moderního výcvikového letounu. Nový vzhled vychází z osvědčeného a spolehlivého předchůdce, a to L-39 Albatros, kterého se vyrobilo více než 3000 kusů. L-39NG je vybaven motorem FJ44-4M, nabízející větší výkon, větší efektivitu, rychlejší akceleraci, méně údržby a bezvadnou spolehlivost.

www.omnipol.com

Datum: 8.2.2019 8:59:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště