Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

NSPA bude vystavovat na veletrhu IDET 2015

 

Návštěvníci expozice dostanou příležitost seznámit se s celou škálou produktů a služeb NSPA v oblasti podpory vojenských operací, dodávek pohonných hmot, nákupu i nákupu přes internet a podpory multimodální přepravy.

Zástupci NSPA budou každý den k dispozici představitelům národních vlád i jednotlivým firmám, aby jim vysvětlili, jakým způsobem se s agenturou obchoduje.  

Co je NSPA?

Agentura (NSPA) je integrovaný poskytovatel logistiky a služeb pro NATO a je kombinací bývalé Agentury pro údržbu a dodávky pro NATO (NAMSA), Středoevropské agentury pro řízení produktovodů (CEPMA) a Agentury pro řízení vzdušného prostoru (NAMA).

NSPA je agentura plně financovaná zákazníky, která funguje na bázi „žádný zisk – žádná ztráta''. Zaměstnává asi 1.200 osob a její vedení sídlí ve Velkovévodství lucemburském (Capellen). Provozní střediska má v Lucembursku, Francii, Maďarsku a Itálii.

Cílem NSPA je poskytovat responzivní, efektivní a cenově přístupné služby logistické podpory pro systémy a operace. Tuto podporu poskytuje – v době míru, krize i války, všude tam, kde je potřeba – národům aliance NATO, vojenským orgánům NATO a partnerským národům, jak individuálně, tak kolektivně. Cílem je maximalizovat schopnost a flexibilitu ozbrojených sil, kontingentů a dalších relevantních organizací tak, aby mohly vykonat svou klíčovou misi v souladu s řízením Severoatlantické rady. Tyto schopnosti se zajišťují ve třech obchodních segmentech: Program řízení vzdušného prostoru ● Program středoevropských produktovodů ● Logistické operace. 

Kontakt: NSPA Public Affairs Office (Kancelář pro veřejné vztahy) pao@nspa.nato.int

Datum: 15.12.2014 9:18:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště