Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Nimrod – Ivo Štorek

 

Firma Nimrod je na trhu už více než 20 let. Dosud se zaměřovala na lovecké zbraně a optiku. Dnes se ale představuje jako dovozce vojenských zbraní Haenel a špičkové zaměřovací optiky Schmidt-Bender a Steiner.

MK 556 MK 556
Haenel RS8 Haenel RS8
CR 223 CR 223
CR 223 CR 223

Firma C.G. Haenel se podílela už na vývoji a výrobě první útočné pušky StG 44, která ovlivnila vývoj moderních útočných pušek na celém světě. Současná produkce zbraní pro ozbrojené složky a civilní sektor typu CR 223/308 a MK 556 důsledně navazuje na tuto tradici.

Dodává na trh kompletní výcvikový systém pro řadu útočných pušek CR 223 / MK 556.

Nová generace špičkových odstřelovacích pušek řady Haenel RS8/9 splňuje ty nejnáročnější světové standardy. Jako první je zavedl do výzbroje Bundeswehr pod označením G29. Firma Schmidt-Bender je známá po celém světě svými vynikajícími puškohledy pro policii i armádu. Používají je nejlepší odstřelovači a speciální jednotky na světě. Firma Steiner patří k největším světovým dodavatelům pozorovací a zaměřovací optiky pro ozbrojené složky.

www.nimrod.cz


Zeptali jsme se

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky v Brně představíte?
Uvidíte nové odstřelovací pušky Haenel RS8/9. Představíme automa­tickou pušku CR 308 v ráži .308 Win., nejnovější řadu puškohledů pro odstřelovače Steiner M5Xi / M7Xi / M8Xi a novinky firmy Schmidt-Bender.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
Chceme oslovit speciální jednotky policie, armády, sportovní střelce a milovníky střelby na extrémně dlouhé vzdálenosti.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Letošní ročník je v 21leté historii naší firmy výstavní premiérou na veletrhu IDET. Vzhledem ke špičkové kvalitě námi vystavovaných exponátů očekáváme velký zájem o tyto zbraně a optiku.

Datum: 8.2.2019 8:59:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště