Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

NIDES s.r.o.

 

NIDES s.r.o. představuje  špičkové výrobky společností:

LOGOS IMAGING (USA)

Rentgenový systém určený pro EOD aplikace – MÓNOS Série DR
RTG systém je vybaven vynikající zobrazovací jednotkou, která má snímací plochu už 8 mm od země. Systém je odolný proti vibracím a nárazům, proti vniknutí vody apod. (odolnost IP53). Tento systém využívají EOD specialisté po celém světě.

ENERGETICS TECHNOLOGY (Anglie)

Výbuchu odolný kontejner pro přepravu rozbušek
Kontejnery jsou tvořeny kovovým obalem s otevíracím víkem, výplň kontejnerů je tvořena speciálním materiálem tzv. technologie SABREMAT s otvory pro uložení rozbušek, která v případě nežádoucího výbuchu „vstřebá“ energii výbuchu, zabrání požáru a ochrání tím osádku vozidla.

AIRNESCO (Anglie)

Vzduchem poháněné zařízení pro čištění všech typů hlavní (od 20 mm do 203 mm).
Dokonalé vyčištění hlavní, významné zmenšení času čištění hlavní všech typů (drážkované, hladké) na pouhý zlomek času ve srovnání při použití tradičních metod.

TELEROB GmbH (Německo)

Robot tEODor EVO
Těžký robot s vynikající průchodností, robustní konstrukce, výborná manévrovatelnost, vysoká citlivost, přesnost a plynulost pohybu jednotlivých ramen při manipulaci s předměty až do hmotnosti 130 kg.


Robot teleMAX HYBRID
Střední robot teleMAX je vybaven čtyřmi nezávisle ovládanými pásy s vynikající průchodností robotu i v nejtěžších terénních podmínkách, budovách apod. Unikátní princip řízení ramen TCP (Tool Centre Point) umožňuje jejich ovládání podobně jako lidské ruky. Zvedání předmětu až do hmotnosti 45 kg.


miniROBOT COBRA MK 2
COBRA MK2 je určen zejména pro průzkum ve stísněných prostorech (potrubí, jeskyně …) a zejména k prohlídce podvozků vozidel. Variabilní příslušenství (kamery,  rozstřelovače …).

www.nides.cz


Zeptali jsme se

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhů IDET/PYROS/ISET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Veletrhu IDET se účastníme pravidelně. Vždy jsme byli velmi spokojeni se službami poskytovanými BVV i se zázemím včetně profesionálního přístupu pracovníků. IDET je pro nás velmi důležitou výstavou – patří mezi významné veletrhy ve východní Evropě. IDET vždy splnil naše očekávání.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky v Brně představíte?
Naše nabídka bude jako vždy velmi zajímavá, nejen pro naše zákazníky, ale také pro ostatní návštěvníky. Představíme nový model dálkově ovládaného robota teleMAX HYBRID pro pyrotechnické aplikace od výrobce TELEROB, Německo, výbuchu odolný kontejner pro přepravu rozbušek od výrobce ENERGETICS TECHNOLOGY, Anglie a také mobilní rentgenové zařízení MÓNOS od firmy LOGOS IMAGING, USA.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Další zvýšení zájmu našich zákazníků o výrobky společností, které zastupujeme a samozřejmě také o novinky, které splňují dokonale jejich požadavky. V neposlední řadě také očekáváme nové možnosti spolupráce s našimi zahraničními partnery. Jsme přesvědčeni, že IDET 2019 naplní naše očekávání.

Datum: 7.2.2019 8:42:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště