Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Nejlehčí neprůstřelná vesta na světě

 

Česká zbrojovka a.s. získala na Mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET 2015 prestižní ocenění ZLATÝ IDET za exponát Vesta balistická skrytá CZ 4M VIP.

Česká zbrojovka a.s., Uherský Brod, patří k nejvýznamnějším světovým výrobcům střelných zbraní. „V rámci svého propracovaného programu pro ozbrojené a bezpečnostní složky věnuje velkou pozornost také příslušenství, které je nezbytným předpokladem pro plnění náročných úkolů vojáka a policisty,“ řekla  Hana Smilková, Media Liaison Manager. 

Neprůstřelná vesta CZ 4M VIP je primárně určena pro skryté nošení významnými osobami a personálem, který je chrání. Vhodná je ovšem pro všechny příslušníky bezpečnostních složek. Balistickou odolností spadá do třídy Level NIJ IIIA a spolehlivě chrání před účinky krátkých palných zbraní až po velmi výkonnou ráži .44 Magnum. „Ve své kategorii jde v definované balistické odolnosti o vůbec nejlehčí neprůstřelnou vestu na světovém trhu. Minimální hmotnosti – do pouhých 1,5 kg ve velikosti L – bylo dosaženo použitím nejmodernějších sofistikovaných strukturovaných materiálů, které současně poskytují maximální ochranu nositele,“ dodala Smilková. 

V České zbrojovce a.s. vedou program Armed Forces & Law Enforcement Weapons Systems produktoví manažeři odboru vojenského materiálu a společnosti 4M s bohatými zkušenostmi z reálného bojového nasazení a bezpečnostní služby. Na základě jejich specifikací vznikla ucelená řada neprůstřelných (balistických) vest. Jejím nejnovějším přírůstkem je právě oceněný model CZ 4M VIP.

Datum: 21.5.2015 8:34:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště