Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Modernizační projekty Armády ČR

 

Prioritou, která přesahuje horizont jednoho roku, je pokračování modernizačních projektů. U pozemních sil bude nadále upřena pozornost a úsilí na projekt přezbrojení 7. mechanizované brigády, pořízení lehkého obrněného vozidla pro potřeby radiačního, chemického a biologického průzkumu a pozorování, modernizaci samohybné kanónové houfnice vz.77 DANA, kolová obrněná vozidla velitelsko-štábních a spojovací a průběžné naplňování projektu vojáka 21. století.

V rámci vzdušných sil je rozhodujícím projektem pokračování pronájmu letounů JAS-39 Gripen, pořízení nových víceúčelových vrtulníků, projekt 3D radiolokátoru MADR a doplnění protiletadlových prostředků RBS-70 NG. V roce 2017 dojde již také k dodávce prvního nového letištního radiolokátoru.

V oblasti logistiky se jedná o potřebu pořízení cisternových automobilů, dílenských a vyprošťovacích vozidel a o doplňování prostředků balistické ochrany.

Zdroj: http://www.acr.army.cz/informacni-servis/zpravodajstvi/general-becvar-definoval-hlavni-ukoly-armady-pro-rok-2017-129025/

Datum: 5.12.2016 14:37:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště