Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

MIPESA, s.r.o.


Kufry PELI AIR
Legendární značka PELI přichází na trh s novou řadou extrémně odolných kufrů PELI AIR, které jsou při zachování vlastností a doživotní záruky až o 40 % lehčí než standardní kufry PELI.

Osvětlovací balóny YANMAR / LIGHT BOY
Dokonalé a neoslňující osvětlení prostoru je základ a to ať se jedná o pouhé cvičení, nebo ostrou akci. LED osvětlovací balóny japonského výrobce YANMAR / LIGHT BOY jsou tou správnou volbou. Vysoký světelný výkon, možnost regulace intenzity světla, snadná manipulace a nízký odběr energie = základní definice úspěchu.

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhu IDET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Účast na veletrhu IDET kombinujeme s účastí na souběžně konaném veletrhu PYROS. Oba veletrhy jsou s ohledem na naše zaměření stejně důležité. Minulé ročníky naplnily očekávání, se kterými na veletrhy pravidelně přijíždíme.

Potkáváte se v Brně s těmi správnými zákazníky?
Spektrum zákazníků je dostatečně široké na to, abychom se potkali se stávajícími dlouhodobými zákazníky a zároveň s naší nabídkou oslovili nové klienty.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky na veletrhu představíte?
Jelikož zastupujeme v ČR více značek, naleznete u naší společnosti řadu novinek. Např. firma PELI přišla s nabídkou revolučních kufrů PELI AIR, nově v naší nabídce návštěvníci mohou vidět také LED osvětlovací balóny japonské značky YANMAR / LIGHT BOY.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
S naší nabídkou cílíme především na sektor IZS a ozbrojené složky. Velmi podstatné jsou pro nás rovněž české výrobní podniky.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Od letošního ročníku očekáváme hlavně možnost představit nové produkty a s naší nabídkou oslovit nové i stávající zákazníky.

www.mipesa.cz

Datum: 3.1.2017 14:10:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště