Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

MESIT

 

MESIT je součástí leteckého a obranného průmyslu nepřetržitě již 65 let. Je spolehlivým dodavatelem Armády České republiky a také armád po celém světě. Vyvíjí a vyrábí systémy taktické komunikace, vozidlové interkomy a náhlavní soupravy.

Taktická komunikace
Ucelené a provázané systémy bezdrátové taktické komunikace pro podporu velení a řízení vojenských operací. Zajištění hlasových a datových služeb s využitím špičkových technologií rádiové komunikace.

Vozidlové komunikační systémy
Vývoj a výroba již několika generací vozidlových interkomů a náhlavních hovorových souprav vybavených systémem aktivního potlačení hluku. Na základě potřeb moderních armád vyvíjíme nové výrobky pro zvýšení bezpečnosti: taktické reproduktory, systémy pro hlasité oslovení okolí a monitory radiostanic.

Modernizace letadel, vrtulníků, vybavení letišť
Náhrady a inovace řídicích a monitorovacích systémů i startovacích jednotek, komplexní logistická podpora letounů L-39 a L-410 od dodávky náhradních dílů, přes generální opravy až po školení a výcvik. Odborné posouzení, projekce, inženýrské činnosti i finální dodávky a servis pro modernizaci letišť.

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhu IDET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Společnosti MESIT v posledních letech využívaly možnost prezentace na veletrhu IDET. Ceníme si možnosti pravidelného setkávání s odborníky v obranném průmyslu, příležitosti pro sledování technických trendů i navázání nových kontaktů.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu?
Nejnovější systém taktické rádiové komunikace RF40 umožňující bezpečnou datovou a hlasovou komunikaci v sítích typu MANET v pásmech 30 až 512 MHz, L-band a S-band. Digitální interkom pro vojenská a policejní vozidla, novou generaci náhlavních souprav M10/M10A. Pro vyšší bezpečnost posádek vojenských vozidel jsme vyvinuli a vyrábíme Exterkom VICM 300, který umožňuje hlasité oslovení okolí a hlášení varovných a výstražných akustických signálů.

www.mesit.cz

Datum: 3.1.2017 14:10:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště