Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Meopta Systems, s.r.o.


Společnost Meopta je nadnárodní společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje, v konstrukční činnosti a ve výrobě optických i mechanických součástí a jejich montáži.

Za dlouhou dobu své existence se Meopta stala specialistou na optické produkty nejvyšší kvality pro nejen průmyslové a spotřební, ale také zejména pro vojenské trhy.

Na těchto trzích pak nabízí své produktové portfolio v podobě optických přístrojů určených jak pro vojáka jednotlivce, tak přístrojů určených k osazení do obrněných bojových vozidel nejrůznějších typů. V obou těchto kategoriích jsou pak zastoupeny jak přístroje pro denní, tak noční pozorování.

Mezi poslední reference lze uvést například letošní dodávky optiky pro další etapu přezbrojení AČR na BREN nebo dodávky optických zaměřovačů a pozorovacích přístrojů dalším světovým renomovaným výrobcům ručních zbraní. Kromě těchto aktivit, se také zaměřujeme na servisní činnost námi dodaných optických přístrojů a rovněž vyvíjíme aktivity v oblasti přístrojů pro obrněná vozidla s ohledem na požadavky nejen AČR.

www.meopta.cz

Datum: 3.1.2017 14:10:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště