Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

MEDIAP, spol. s r.o.

 

BDP – Bojová dávka potravin

Bojové potravinové dávky jsou vyvíjeny a dodávány z důvodu zajištění plnohodnotného denního příjmu stravy pro jednotlivce, který se nachází v podmínkách neumožňujících zajistit si stravu standardním způsobem. Tyto podmínky vznikají při živelných pohromách, válečných stavech apod. Potravinové dávky lze využít také na úrovních státních a krajských plánů řešení krizových situací. V neposlední řadě lze potravinové dávky použít při rekreačních a sportovních aktivitách.
Humanitární balíček

Obsahuje vybrané základní komponenty a speciální prostředky, které jsou určeny k poskytnutí fyzické osobě vážně materiálně postižené, po vyhlášení krizových stavů (povodně, zemětřesení, válečné konflikty, atd.).
Podporuje okamžité řešení nouzové situace osoby, bez nutnosti další odborné asistence.
Humanitární balíček obsahuje navíc 0,5 l pitné vody připravené k okamžité spotřebě.
Přenosný plastový obal s bezpečnostním víkem slouží k uložení jednotlivých komponent, ale současně je určený jako odměrná nádoba pro přípravu pitné vody.


IMRE – individuální dávka potravin

Obsahuje komponenty k jídlu v přírodním prostředí. Potraviny, není nutno ohřívat (Meal Ready to Eat). Dávka je vhodná pro pokrytí 8 hodin potřeby pro maximální výkon bez ztráty energie. Vhodné pro ­extrémní outdoorové aktivity Airsoft, Adventure, Fishing atd.www.mediap.cz

Datum: 8.4.2015 8:47:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště