Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Lockheed Martin

 

Lockheed Martin je globální společnost působící v oblasti bezpečnosti a letectví/astronautiky, zaměřená na výzkum, návrh, vývoj, výrobu, integraci a udržení si pozice v moderních technologických systémech, výrobcích a službách. Společnost působí v následujících čtyřech obchodních oblastech: letectví, střely a řízení palby, obranné systémy a vesmír.

Partner veletrhu IDET

Ve spolupráci se zákazníky přispívá Lockheed Martin rozsáhlým způsobem do oblasti obrany a bezpečnosti NATO a Evropy. Prostřednictvím svých podnikatelských aktivit a technologií vytváří mosty a současně propojuje národy, vytváří příležitosti ke spolupráci a inovacím, a souběžně s tím posiluje národní a ekonomickou bezpečnost budoucích generací.

Svým zapojením do rozsáhlé škály programů, včetně F-35, F-16, C-130J, Black-Hawk a také jako uznávaný konstruktér, vývojář a výrobce přesných a účinných systémů pro astronautiku a obranu nabízí tato společnost svým zákazníkům z oblasti vojenství expertízu bezkonkurenční hloubky a šíře. Pilířem kolektivní obrany NATO v Evropě jsou bojové stroje F-16, které představují osvědčené, cenově výhodné řešení pro potřeby národní obrany i obrany v rámci NATO. Do celkového balíku produktů a služeb patří vše potřebné pro zajištění hladkého průběhu operací.

www.lockheedmartin.com

PAV P 019

Datum: 14.5.2019 9:23:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště