Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Krauss-Maffei Wegmann GmbH & Co. KG

 

Krauss-Maffei Wegmann, člen německo-francouzské skupiny KNDS, která se zabývá obrannými technologiemi, má vedoucí postavení na evropském trhu vysoce chráněných kolových a pásových vozidel.

V závodech v Německu, Brazílii, Řecku, Mexiku, Singapuru, ve Spojeném království a v USA více než 4000 zaměstnanců vyvíjí, vyrábí a poskytuje podporu pro celý výrobní sortiment, od vzduchem přepravitelných, vysoce chráněných kolových vozidel, přes průzkumné protiletecké a dělostřelecké systémy až po bitevní tanky, bojová vozidla pěchoty* a mostní systémy. Dále má KMW široké systémové kompetence v oblasti civilní a vojenské simulace, stejně jako velicích a informačních systémů a dálkově řízených zbraňových stanic s vybavením pro průzkum a pozorování. Na taktické systémy KMW se spoléhají ozbrojené síly ve více než 50 zemích po celém světě.

* Společné podniky s národními  a mezinárodními partnery. Pokud není uvedeno jinak, všechny výrobky jsou registrované obchodní známky Krauss-Maffei Wegmann GmbH & Co. KG

www.kmweg.de

Datum: 7.2.2019 8:42:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště