Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

KÄRCHER spol. s r.o.

 

WTC 500 RO 2 – Kompaktní všestranné řešení pro čištění vody

Nové mobilní systémy pro čištění vody WTC 500 a WTC 700 umožňují úpravu vody reverzní osmózou pro zachycení drobných částic nečistot, bakterií, virů, minerálů a chemikálií. Vedle jednoduché obsluhy se rovněž díky svým kompaktním rozměrům a robustnímu rámu z ušlechtilé oceli snadno přepravuje.

WTC 5000 UF – Energeticky účinný modulární systém

Tento systém pro čištění vody vyniká díky optimální kombinaci kompaktnosti a vysokého výkonu. Celý systém je umístěn na standardní euro paletě, což výrazně zjednodušuje logistiku a snižuje související náklady. Spolehlivé ultrafiltrační membrány zaručí odstranění bakterií, virů i všech částic nečistot. Modulární provedení s váhou komponentů do 100 kg umožňuje snadnou přepravu či dokonce přenášení systému v nesjízdném terénu. Díky vestavěnému řídicímu systému je ovládání úpravny vody snadné a bez námahy. Systém je navržen tak, aby upravená voda splňovala přísné požadavky mezinárodních norem a nařízení.

HWM 100 B – Modul na přípravu horké vody se zásobníkem

Tento nový kompaktní modul na přípravu horké vody s ohřívačem, který je poháněn naftovým motorem, je speciálně navržen pro uspokojení požadavku na vysoce flexibilní objemový průtok. Systém nabízí kontinuální a regulovatelný průtok i při fluktuaci teploty vstupní vody: od velmi nízkého (např. umyvadla) objemového průtoku vody po vysoký (např. sprchy) objemový průtok (až 3000 litrů za hodinu). Stejně tak lze dle potřeby regulovat i teplotu vody v izolovaném zásobníku (např. 55 °C), který navíc pojme až 125 litrů vody, což přispívá ke snížení nákladů na provoz.

www.karcher.cz


Zeptali jsme se

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhů IDET/PYROS/ISET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Veletrhu jsme se poprvé zúčastnili v roce 2017, kdy jsme naší odborné veřejnosti představili portfolio výrobků Futuretech. Již náš první ročník nás mile překvapil, a to hlavně zájmem odborníků o naše produkty.

Potkáváte se v Brně s těmi správnými zákazníky?
Odborná veřejnost, která se účastní této skupiny veletrhů, je našim potencionálním zákazníkem. Jedná se o členy Armády ČR, členy logistiky Armády ČR, hasičských záchranných sborů ČR a ostatních záchranných složek ČR.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky v Brně představíte?
Rádi bychom účastníkům veletrhu ukázali např. mobilní polní kuchyň KRR 50 E, která je vhodná pro nasazení v krizových situacích a je určená pro jakékoliv záchranné složky, dále pak mobilní modul na ohřev teplé vody včetně zásobníku 100 litrů na teplou vodu HWM 100 anebo třeba mobilní úpravnu vody WTC 5000 UF vhodnou na úpravu kontaminované vody na pitnou vodu.

Datum: 7.2.2019 8:42:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště