Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

KÄRCHER spol. s r.o.


Elektrická mobilní kuchyně pro rychlé nasazení (KRR 50 E)
Vysoce mobilní multifunkční modulární kuchyně pro přípravu plnohodnotného menu až pro 50 osob nebo jednoduchého jídla až pro 75 osob. KRR 50 E lze díky elektrickým přístrojům bez problémů použít jak v polních podmínkách, tak i v uzavřených prostorách. Díky modulární konstrukci jednotlivých modulů lze KRR 50 E v případě větších akcí libovolně rozšiřovat. Rozsáhlé příslušenství a další moduly zajišťují individuálně rozšiřitelný, plně soběstačný systém.

Kuchyňská linka obsahuje dvě varné desky, konvektomat a dřez s umyvadlem. Přepravní kontejnery lze využít jako přídavnou pracovní plochu k pracovním stolům v nich uložených a také jako úložné prostory pro nádobí a příslušenství. Kompaktní přepravní rozměry jedné a půl europalety umožňují složit celý systém do téměř všech dodávkových automobilů. Váha jednotlivých zcela naplněných přepravních kontejnerů je přitom méně než 90 kg (základní systém).

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky na veletrhu představíte?
Chtěli bychom prezentovat průřez našimi třemi skupinami výrobků, kde z první bude prezentována mobilní polní kuchyně v malých přenosných kontejnerech KRR 50 E, dále pak úpravna vody pro úpravu jak sladké, tak i slané vody, dalším výrobkem bude dekontaminační jednotka.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
Armádu ČR a armády okolních států, dále pak záchranné složky, hasiče, policii a kraje.

Co očekáváte od letošního ročníku? 
Rádi bychom se představili jako firma, která není známá pouze tlakovými čističi pro průmysl a domácnost. Chtěli bychom se prezentovat také jako firma, která se zabývá vývojem a výrobou techniky jako jsou úpravny vody, dekontaminační jednotky, proviantní zařízení a kompletní stanové tábory na klíč.

www.karcher.cz

Datum: 3.1.2017 9:19:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště