Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Jagello 2000

 

Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil Armády České republiky
Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR jsou označovány za největší bezpečnostní show v Evropě a nejnavštěvovanější dvoudenní akci v České republice. Jedná se o jedinečnou přehlídku co nejširšího spektra prostředků, kterými ČR, její spojenci a partneři disponují k zajištění bezpečnosti – nejen armády, ale i policejní či záchranářské jednotky zde prezentují svou výzbroj, výcvik a spolupráci se svými zahraničními kolegy. Akce slouží ale též jako místo k popularizaci důležitých bezpečnostních témat. Aby bylo dosaženo maximálního účinku, vstup na ni je zdarma. I díky tomu rekordní počet návštěvníků dosáhl 225 000 (v letech 2011, 2014 a 2015) a rekordní počet zúčastněných zemí 20 (2016). Akce se kromě široké veřejnosti účastní i čeští a zahraniční vojenští či vládní představitelé, politici, velvyslanci, odborníci a další významní hosté, kteří tuto příležitost využívají k oficiálním jednáním, pořádání konferencí, či k neformálnímu setkávání.

Více na www.natodays.cz

natoaktual.cz – Informační centrum o NATO
natoaktual.cz je nezávislý zpravodajský a informační internetový portál, který ve spolupráci se serverem idnes.cz pokrývá otázky obrany, bezpečnosti a NATO. Kromě zpravodajství přináší též původní analýzy, komentáře, denní přehledy zahraničních médií a mnohé další. V roce 2016 zaznamenal téměř 5 milionů návštěv. natoaktual.cz rovněž slouží jako oficiální portál Informačního centra o NATO v Praze, které jednak veřejnosti poskytuje informace, ale působí rovněž jako studovna zaměřená na otázky vojenství, bezpečnosti, mezinárodních vztahů a NATO, a k těmto tématům nabízí i specializovanou knihovnu. Centrum dále pořádá přednášky, semináře či exkurze a může zájemcům vypomoci i s výzkumem. Provoz centra je podporován Ministerstvem zahraničních věcí ČR a veškeré služby jsou poskytovány zdarma. Více na www.natoaktual.cz

Konference Český průmysl jako nástroj zajištění obrany státu
Konference je od roku 2016 každoročně koncipována jako součást Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR. Koná se v pátek před show a jejím společenským programem. Hlavním cílem této akce konané záměrně na národním formátu je umožnit setkávání, odbornou debatu a potřebný dialog zástupců obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky se zástupci ministerstva obrany, ozbrojených sil a bezpečnostní komunity o vzájemných možnostech a potřebách.

II. ročník konference Český průmysl jako nástroj zajištění obrany státu se bude konat 15. září 2017 v Dolních Vítkovicích v Ostravě. Opět se bude jednat o důležitou akci na podporu obranného a bezpečnostního průmyslu, na níž se setká přibližně 150–200 významných hostů z průmyslové sféry, ministerstva obrany, ozbrojených sil a bezpečnostní komunity a bude vést odbornou debatu o průmyslové spolupráci k zajištění obrany státu.
www.jagello.org

Datum: 1.3.2017 13:50:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště