Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

IDET 2013 - svět obranných a bezpečnostních technologií na brněnském výstavišti

 

Bezpečnost je v dnešní době ohrožena širokým spektrem rizik od přírodních katastrof až po útoky kyberteroristů. Je třeba být na ně připraven a adekvátně jim čelit, proto vlády většiny zemí každoročně investují nemalé prostředky do nejmodernějších obranných a bezpečnostních technologií. S přehlídkou toho nejnovějšího, co se v oboru nabízí, přichází jednou za dva roky mezinárodní veletrh IDET. Ve dnech 22. až 24. května 2013 proběhne na brněnském výstavišti jeho již 12. ročník, který přivítá přední výrobce a dodavatele obranné a bezpečnostní techniky z dvaceti zemí.

Na podporu obchodu i exportu

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET patří k nejvýznamnějším událostem svého druhu v Evropě s prestižní rolí zejména v novém prostoru NATO. Jeho pozice odráží tradici i současnou sílu tuzemského obranného a bezpečnostního průmyslu, který patří k našim exportně úspěšným odvětvím. Spolupořadatelem veletrhu je Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR sdružující více než 80 společností z branže obranné a bezpečnostní techniky, materiálů a služeb. Představitelé těchto výrobních, servisních i obchodních firem se na brněnském výstavišti tradičně setkávají s potenciálními odběrateli nejen z České republiky. Stejně jako při minulých ročnících, i letos veletrh navštíví oficiální armádní delegace a vojenští a letečtí přidělenci z  dvou desítek zemí, které jsou komerčně zajímavé pro český obranný průmysl. Jde například o Bulharsko, Francii, Maďarsko, USA, Brazílii či Pákistán. Svůj informační stánek  na IDETu otevře také NSPA ( NATO Support Agency) a v rámci  doprovodného programu na výstavišti  proběhne 30. zasedání muničního výboru NSPA.

Z pohledu tuzemských obchodních příležitostí je IDET jednoznačně nejvýznamnější ucelenou prezentací obranné a bezpečnostní techniky ve vztahu jak k české armádě a ministerstvu obrany, tak k záchranným složkám, policii a dalším obchodním partnerům. Ti všichni zde získají přehled o aktuální nabídce jednotlivých dodavatelů, o novinkách i vývojových trendech, které by mohly využít v praxi.

Datum: 22.4.2013 8:27:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště