Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Holík International s.r.o.

 

SensPro®

SensPro® jsou hasičské zásahové rukavice se zabudovanou elektronikou a senzory, které měří teplotu v nejbližším okolí hasiče i aktuální teplotu vzdálených předmětů.

Pomocí světelného bargrafu na hřbetu rukavice se hasiči dostane jasná vizuální informace, zda je okolí bezpečné.

LED diody na světelném bargrafu fungují jako semafor – zelená, oranžová, červená – pozor příliš vysoká teplota. Rukavice je navržená ve speciálním 3D anatomickém střihu, což výrazně zlepšuje obratnost a komfort pro nositele.

Celý systém včetně dobíjecí baterie je prvním textilním výrobkem, který je certifikovaný pro výbušné prostředí. Součástí rukavic je aplikace do chytrého telefonu, která umožňuje upravit nastavení a zobrazuje naměřené teploty.

SensPro® rukavice hasičům obnovují smysl teplot­ního vnímání a pomáhají jim chránit svůj vlastní život a zdraví, zatímco zachraňují životy jiných.

Rukavice SensPro® získaly celosvětově uznávanou cenu Red Dot Award v kategorii Product Design 2018.

Více na www.senspro.cz | www.holik-international.cz


Zeptali jsme se

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhů IDET/PYROS/ISET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Veletrhu PYROS se účastníme pravidelně. Veletrh PYROS je pro nás příležitostí rozšířit obchodní kontakty, upevnit povědomí o naší značce a především – setkat se tváří v tvář se stávajícími obchod­ními partnery a zákazníky v přátelském prostředí, na jednom místě. Veletrh PYROS nám dává možnost prezentovat novinky, inovace a neméně důležité je i získání přímé zpětné vazby od současných uživatelů našich výrobků.

Datum: 7.2.2019 8:42:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště