Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Glomex Military Supplies

 

KAMUFLÁŽNÍ BARVY CAMMO PAINT

Kamuflážní barvy Cammo Paint jsou novým výrobkem společnosti Glomex Military Supplies.

Jedná se o nereflexní kamuflážní barvy na bázi pryskyřice s vysokou hustotou pigmentu a odolností proti otěru odpovídající evropským normám. Je ideální pro rychlé pokrytí variabilních povrchů jako kov, plast, textil, kámen nebo dřevo. Rychleschnoucí lak se nanáší snadno; stačí odstranit všechny nečistoty, mastnotu nebo rez z povrchů a ve dvou vrstvách v 15minutových intervalech provést nástřik. Ve spreji je rovněž nabízen odstraňovač těchto barev. Barvy jsou distribuovány ve sprejích o objemu 400 ml, nebo v 5l kanystrech pro větší aplikace.


NÍZKOPROFILOVÉ BRÝLE NOČNÍHO VIDĚNÍ S TERMÁLNÍM MODULEM COTM

Nízkoprofilové brýle nočního vidění AN/PVS-21 byly navrženy pro pokrytí expanzívních operačních misí ve vzduchu, vodě a na souši. Patentovaný nízký profil umožňuje širší spektrum operačních aplikací než konvenční prostředky nočního vidění, jako jsou např. operace ve složitém terénu, na vozidlech při vysokých rychlostech nebo městské a výsadkové operace.

Novinkou je přídavný modul – termální předsádka Clip-on Thermal Module (COTM), který umožňuje využití krátkovlnného a dlouhovlnného infračerveného pásma v jednom systému. Různá spektrální pásma nabízejí uživateli jedinečné výhody: NIR systém se zesílením obrazu umožňuje vysoké rozlišení, vynikající identifikaci cíle a schopnost pozorování přes sklo. Systém termálního zobrazení umožňuje uživateli vidění v bojovém prostoru přes překážky, jako je kouř nebo mlha, a poskytuje vynikající detekci cíle i v prostředí s nulovým okolním světlem.

Malý a lehký COTM umožňuje uživateli brýlí AN/PVS-21 rychlý přechod na dvoupásmový systém, se všemi výhodami termálního kanálu a kanálu zesíleného zobrazení, stejně jako funkci využití barevného HUD (Heads-up Display) zobrazení, nabízející SVGA, VGA, NTSC nebo PAL externí video připojení.

Datum: 20.1.2015 14:24:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště