Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

General Dynamics European Land Systems

 

GDELS je evropská divize společnosti General Dynamics Corporation. Specializuje se na těžká obrněná kolová a pásová vozidla, obojživelné mosty a trajektové systémy, jakož i opravy, údržbu a servis vojenských vozidel vyrobených v Evropě.

Všestranná výkonná pásová obrněná platforma ASCOD navazuje na osvědčené technologie a nejlepší postupy z předchozích programů španělského PIZARRO, rakouského ULAN či britského AJAX a reaguje na současné i budoucí operační hrozby. Téměř 1000 vozidel je nasazených nebo v sériové výrobě v rámci spojenců NATO.

Mostní portfolio nabízí komplexní řadu mobilních mostních systémů o kapacitě až 100 tun. Obojživelný most M3 je nejmodernější a rychle přizpůsobitelný obojživelný most a trajektový systém. IRB umožňuje těžce obrněné technice a lehkým taktickým vozidlům překonávat vodní překážky buď jako plovoucí most nebo jako více komponentní trajekt.

GDELS je také lídrem v R&D lehkých, středních, taktických a obrněných kolových vozidel s hmotností vozidel od 8 do 33 tun. Do jejich portfolia patří vozidla PIRANHA, PANDUR, EAGLE a DURO.

Společnost nabízí služby špičkového průmyslového produktu a zákaznický servis přizpůsobený individuálním požadavkům.

www.gdels.com


Zeptali jsme se

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhů IDET/PYROS/ISET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Naposledy jsme vystavovali na IDETu v roce 2017, před tím také několikrát v době projektu Pandur pro českou armádu. Ve vztahu k českým zbrojním projektům jsou naše zkušenosti s IDETem jen pozitivní.

Potkáváte se v Brně s těmi správnými zákazníky?
Pokud IDET chápeme jako výstavu specializovanou především pro české a v menší míře i pro ostatní středoevropské ozbrojené síly, tak na této akci se rozhodně setkáváme s těmi správnými zákazníky.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky v Brně představíte?
V tuto chvíli plánujeme na statické expozici ve výstavní hale prezentovat dvě těžká pásová vozidla a jedno kolové vozidlo.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
Ministerstvo obrany ČR je na prvním místě s možným dosahem na další země V4.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Exkluzivní příležitost ukázat své schopnosti a technologie zákazníkům z České republiky a ze zemí střední Evropy.

Datum: 7.2.2019 8:42:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště