Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

General Dynamics European Land Systems

 

General Dynamics European Land Systems je obchodní divize společnosti General Dynamics Corporation USA a podniká prostřednictvím svých evropských provozoven situovaných ve Španělsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku a České republice.

Společnosti GDELS, s více než 1 800 vysoce kvalifikovanými technickými pracovníky, navrhují, testují, dodávají a udržují kolová, pásová a obojživelná vozidla a další bojové systémy včetně zbraní a střeliva pro zákazníky na celém světě.

Skupina se skládá z pěti výše uvedených obchodních jednotek – GDELS-Santa Bárbara Sistemas, GDELS-Germany, GDELS-Steyr, GDELS-Mowag a GDELS-Czech – jejichž celková obchodní hodnota byla v roce 2003 sjednocena do jedné skupiny pod mateřskou společnost.

Jako jeden z evropských lídrů v oblasti pozemních bojových systémů se společnost GDELS zaměřila na čtyři specifické divize s cílem dosáhnout větší synergie a koordinace mezi svými 6 výrobními závody.

Jedná se o následující čtyři divize: pásová vozidla, kolová vozidla, mostní systémy a dělostřelectvo & munice. Má také síť center výzkumu a vývoje a možnosti zajistit údržbu kdekoliv na světě.www.gdels.com

Datum: 1.3.2017 13:50:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště