Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

FIPREX CZ s.r.o.

 

NOAQ Boxwall BW52

NOAQ Boxwall je samonosná, mobilní protipovodňová zábrana. Boxwall byl navržen do městského prostředí například na asfaltové silnice a betonové chodníky. Zábranu můžete ale stejně účelně použít i na zatravněných plochách.

NOAQ Boxwall BW52 přehradí tok vody až do výšky 0,5 m. Jednotlivé díly jsou drženy na místě váhou záplavové vody (čím výše voda stoupá, tím drží bariéra pevněji). Velkou výhodou zábrany Boxwall je nízká hmotnost, která je pouhých 6,2 kg. Manipulace se zábranami a jejich výstavba je tak velmi snadná a rychlá. Dva lidé zvládnou postavit 100 m zábran přibližně za 30 minut.

Zábrany Boxwall se dají jednoduše spojit tak, že vytvoří uzavřený oblouk. Vložením plachty mezi zábrany vznikne nepropustná nádrž – NOAQ Boxpool. Jednotlivé díly jsou malé a snadno se přepravují. Složení i rozebrání dočasné nádrže je díky tomu jednoduché a rychlé.

NOAQ Boxpool je mobilní nádrž pro skladování a uchování kapalin. Dlouhodobě může sloužit jako rezervoár vody, nebo jako čerpací stanoviště při dálkové přepravě vody.

www.fiprex.cz


Zeptali jsme se

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhů IDET/PYROS/ISET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Nejsme. Letos se účastníme veletrhu poprvé.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky v Brně představíte?
Představíme prvky mobilní protipovodňové ochrany NOAQ Boxwall BW52 a další produkty společnosti NOAQ Flood Protection AB.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
Samozřejmě že zájemce o představované produkty a případné zákazníky. Naše produkty jsou určitě zajímavé pro všechny, kteří musí řešit ochranu proti povodním a přívalovým dešťům, protože díky svojí koncepci jsou schopné rychlého nasazení k minimalizaci či alespoň zmírnění škod.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Představit sebe a hlavně naše produkty širší odborné veřejnosti.

 

 

 

 

Datum: 7.2.2019 8:42:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště