Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

FENIX Protector s.r.o.

 

Společnost FENIX Protector s.r.o. (dříve Martin Hanuš - ALP) se vývojem a výrobou vybavení pro extrémní podmínky zabývá již více než 25 let. Mezi naše hlavní zákazníky patří Ministerstvo obrany ČR, Ministerstvo vnitra ČR, Ministerstvo obrany SR, 601.skss Prostějov, URNA, 43. výsadkový prapor Chrudim, Aktivní zálohy a další. V současné době se blížíme více ke konečným uživatelům a  rozšiřujeme síť našich maloobchodních prodejců v České republice i na Slovensku.

Balistická vesta Sauron 017
představuje volné pokračování na konstrukci nízkoprofilové vesty Raptor I. Vnímali jsme, že je třeba opustit starou myšlenku raptorové zajeté koleje, a posunout vývoj vpřed. Pod taktovkou konzultantů ze speciálních jednotek se zrodila vesta v kompletním vybavení s límcem, rameny, suspenzorem. Laser-cut vazba přináší značné odlehčení, mnoho dalších doplňků, sumek atd. je možné v rámci konfigurátoru sestavit dle potřeby nebo přání … Výrobek je součástí kolekce Laser Inferno.

Nové batohy ROKLAN 20 a FENIX 35
Díky modulární konstrukci je systém nových batohů možno uzpůsobit dle uživatelských potřeb – od použití pouze základu až po maximální vybavenost. Novinkou jsou vyjímatelné vnitřní organizéry s kapsami s dalším využitím např. ve stanu jako závěsem s kapsou lepenou nebo pro sumky. Oba batohy mají laser-cut vazbu, na kterou je možné navěsit přídavné kapsy nebo sumky. Další vychytávky typu skryté kapsy na pláštěnku, zip na čelní straně batohu nebo speciální uchycení pro balistickou helmu a další, jsou bonusem pro tyto novinky z kolekce Laser Inferno.

www.fenix-protector.com

Datum: 1.3.2017 13:50:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště