Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

EVPÚ Defence a.s.

 

Střelecký pozorovací zaměřovač CRANE

Je multisenzorový elektrooptický kontejner vyvinutý pro integraci do dálkově ovládaných zbraňových stanic. Toto zařízení je používáno k zaměřování cílů v aplikacích krátkého, středního a dlouhého dosahu. Primárně může být nainstalováno na zbraňové stanice, avšak díky své všestrannosti ho lze taktéž použít na vozidla, tanky nebo věže.

Dálkově ovládané zbraňové stanice a věže

Technologickou špičkou v produkci EVPÚ jsou dálkově ovládané zbraňové stanice a věže s optickým kontejnerem a gyroskopickou stabilizací. Systém je dálkově ovládaný a je určen pro použití na lehkých kolových/pásových obrněných a bojových vozidlech. Prioritně jsou součástí bojové nadstavby vozidel pěchoty, které jsou určeny k plnění bojových a speciálních úkolů uvnitř vlastní bojové sestavy i v hloubce bojové sestavy protivníka.

Novinka – CMS-1

Je multi-senzorový elektro-optický systém vyvinut jako velitelský zaměřovač. Všechny optické senzory jsou namontovány na gyro-stabilizovaném poloho­vacím zařízení, umožňující veliteli mít čistý výhled na okolní terén. Nachází se zde tři typy senzorů – pro denní / noční vidění a laserový dálkoměr. Denní vidění je zprostředkováno zoomovací kamerou s barevným a B / W módem. Noční vidění zajišťuje chlazená termo kamera. Měření vzdálenosti je prováděno oku bezpečným laserovým dálkoměrem.

Exponát přihlášen do soutěže ZLATÝ IDET

www.evpudefence.com/cs

PAV P 010


Zeptali jsme se

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhů IDET/PYROS/ISET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Ano, jsme. Každý rok je pro nás v něčem přínosný – buď možností představit nové výrobky, podpořit stávající zákazníky, nebo navázat novou spolupráci. Také účast na místním veletrhu je nesmírně důležitá právě proto, abychom ukázali, že naše firma se podílí na ochraně bezpečnosti hranic nejen České republiky, ale i dalších zemí. Jsme česká firma a jsme na to pyšní.

Potkáváte se v Brně s těmi správnými zákazníky?
Potkáváme správné zákazníky a IDET je pro nás místem, kde naši zákazníci předvádějí také naše produkty na svých stáncích. Co může být lepší než ukázat novému zákazníkovi reálné výrobky, které používá například Policie České republiky.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky v Brně představíte?
Tenhle ročník jsme pojali více „military“ a předvedeme nové výrobky, na kterých poslední dobou pracujeme. Například budeme prezentovat špičkový velitelský zaměřovač a několik dalších výrobků, včetně zbraňových stanic, ale i monitorovacích systémů.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
Rádi bychom oslovili každého specialistu v dané oblasti. Často zakázky přicházejí i po několika letech práce na různých tendrech. Důležité je také to, že naše výrobky může uvidět konkrétní koncový uživatel – policista, člen pohraniční stráže, vojenský důstojník nebo pracovník bezpečnostní agentury. Jejich názory a zkušenosti jsou velice důležité.

Právě na výstavě se totiž často dozvíme o potřebách a směrech trhu. Následně pracujeme na tom, aby si naše výrobky držely špičkovou kvalitu a reflektovali právě výše uvedené potřeby trhu.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Letošní ročník budeme mít oproti minulým letům dvojnásobně větší stánek a širokou nabídku produktů, z nichž celá řada bude mít na IDETu svoji premiéru. Očekáváme hodně zahraničních návštěv a schůzek na vysoké úrovni.

Předpokládáme, že podpoříme stávající zákazníky, projekty a otevřeme dveře novým výzvám.

 

Datum: 6.2.2019 14:56:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště