Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

EVPÚ Defence a.s.

 

Monitorovací systém v boxu BMS-MIRA

Mobilní monitorovací a průzkumný systém BMS-MIRA může být použit především pro monitorování důležitých lokalit např. státních hranic, letišť, pobřeží a jiných území se zvýšenými nároky na flexibilní ochranu proti nežádoucímu narušení jak ve dne tak i v noci.

Systém může být nainstalován na jakýkoliv typ vozidla, které disponuje dostatečným prostorem, potřebným pro montáž. Základní konfigurace obsahuje manipulátor, senzorový kontejner s nechlazenou termovizní kamerou, denní CCD TV kameru (volitelně laserový dálkoměr), operátorskou konzolu a napájecí příslušenství.

Monitorovací systém MIZAR

MIZAR je unikátní monitorovací a průzkumný systém, který v jednom systému spojuje radarovou, termovizní a CCD technologii. Systém se skládá z manipulátoru, který umožňuje pohyb optických senzorů (CCD TV a IR kamera) v azimutu a elevaci a do jeho horní části lze umístit nezávislý radar.

Velmi přesný chod systému společně s jeho velkou nosností umožňuje použití kamer dalekého dosahu, které jsou schopny detekovat osobu až na 20 km ve dne nebo v noci.

www.evpudefence.com/cs

Datum: 14.4.2015 9:27:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště