Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

ELEDUS s.r.o.

 

Nový výrobek SCIOX Security dokáže pomoci všude, kde je potřeba kontrolovat poštu, batohy, tašky, kabelky či vyhledávat  odposlechy skryté v předmětech. Zařízení je tak jednoduché, jak je to jen možné.

Instalace probíhá dovezením stroje, jeho rozbalením a zapojením do zásuvky. Jednodušší už to být nemůže.

Obsluha zařízení se provádí pomocí integrovaného 24" dotykového displeje. Samozřejmostí je kompletní stínění a bezpečnost zařízení, takže pro provoz není potřeba speciální povolení či licence.

  • Jednoduchá instalace
  • Kompaktní RTG přístroj
  • Integrovaný 24" touch panel
  • Možnost provozu na baterie
  • Nepotřebujete speciální  povolení či licenci

www.eledus.cz


Zeptali jsme se

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhů IDET/PYROS/ISET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Zatím jsme neměli možnost na veletrhu IDET vystavovat. Nicméně pokaždé se na veletrhu zastavíme alespoň jako návštěvníci. Letos poprvé budeme aktivně vystavovat náš produkt na veletrhu IDET.

Potkáváte se v Brně s těmi správnými zákazníky?
V Brně máme zkušenosti s veletrhem MSV. Vždy zde potkáme řadu zajímavých zákazníků či partnerů. Předpokládáme, že podobné výsledky bude mít i účast na veletrhu IDET, který navštěvuje velké množství odborníků, které naše produkty osloví.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu, jaké novinky v Brně představíte?
Na veletrhu IDET představíme náš nový RTG přístroj SCIOX pro Security aplikace. Jedná se o velmi kompaktní stroj, který dokáže používat každý. Hlavní použití tohoto přístroje je pro kontrolu pošty, batohů, tašek, kabelek a také najde velké uplatnění při detailní inspekci například při hledání odposlechů v různých předmětech.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
Naše zařízení je určeno především pro ostrahu budov a akcí nebo pro specializované firmy, které se zabývají hledáním odposlechů. Samozřejmě se rádi potkáme i s každým, kdo při výrobě potřebuje vysoký stupeň kontroly kvality. Jsme totiž i výrobci průmyslových rentgenů a 3D CT pro kontrolu kvality produktů.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Očekáváme, že návštěvnost veletrhu bude opět vysoká, a že zde potkáme zajímavé partnery a zákazníky, kterým bude naše zařízení pomáhat.

Datum: 6.2.2019 14:56:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště