Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

ELDIS Pardubice, s.r.o.

 

Společnost ELDIS Pardubice je přední český výrobce aktivních radarových systémů, určených pro navigaci a sledování letového provozu. Kromě výroby nových letištních radarů provádí i modernizace starších radarových systémů, vždy podle konkrétních přání zákazníků. Produkty vyrobené společností ELDIS Pardubice používají zákazníci v mnoha zemích po celém světě.
 
Jste pravidelnými vystavovateli veletrhu IDET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
IDETu se účastníme od samotného počátku a představuje pro nás důležitou akci se stabilně vysokou účastí profesionálů a odborné veřejnosti. V rámci tohoto veletrhu jsme navíc několikrát získali ocenění pro naše produkty a technologické novinky.


Potkáváte se v Brně s těmi správnými zákazníky?
Rozhodně. Pro firmy jako je ELDIS, dodávající své produkty armádě, často není jednoduché správně zacílit a dostat vyrobená zařízení až k zákazníkovi. IDET tvoří v tomto směru významný mezičlánek na trhu s vojenskými produkty.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Bylo by skvělé, kdyby se pořadatelům IDETu podařilo přilákat ještě více zahraničních návštěvníků. Jinak očekáváme tradičně hojnou účast a bohatý doprovodný program.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky na veletrhu představíte?
Návštěvníky bude asi nejvíc zajímat sada letištních radiolokátorů RPL-2000, která je předmětem významné zakázky pro české ministerstvo obrany a dodávka první ze čtyř sad radarů je právě teď v plném proudu. Sada RPL-2000 se skládá z primárního přehledového radaru RL-2000, sekundárního přehledového radaru MSSR-1 a přesného přistávacího radaru PAR-E. Všechny tři radary jsou plně polovodičové a přesný přistávací radar navíc díky použitému systému elektronického skenování nepotřebuje žádné mechanicky pohyblivé součásti. Na veletrhu také představíme nově vyvinuté rotační spojky ve tříkanálové a šestikanálové variantě pro použití s kombinovaným radarem RL-2000/MSSR-1 nebo pouze se sekundárním radarem MSSR-1.

www.eldis.cz

Datum: 7.4.2017 14:45:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště