Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

ELDIS Pardubice, s.r.o.

 

Primární přehledový radar RL-2000

RL-2000 je primární přehledový radar nové generace určený pro aplikaci v rámci letového provozu v letištním prostoru. Tento systém vyhovuje a v některých případech převyšuje doporučení a normy ICAO a EUROCONTROL. RL-2000 se vyznačuje plně polovodičovou, vysoce modulární konfigurací, systémem rezistentním vůči poruchám a nízkými náklady na údržbu. RL-2000 také zahrnuje Meteo kanál poskytující informace ohledně aktuálních klimatických podmínek. Systém je také možno rozšířit o další vysílačovou část.


Sekundární přehledový radar MSSR-1

Monopulsní sekundární přehledový radar společnosti ELDIS Pardubice, s.r.o., je plně modulární systém, odpovídající doporučením standardů ICAO a MARK X. Systém umožňuje rozšíření v závislosti na vývoji požadavků zákazníka. Radar MSSR-1 pracuje v módech 1; 2; 3/A; C a v módu S level 5, což dovoluje použití pro vojenské i civilní účely.


Polovodičový přistávací radar PAR-E

Polovodičový přistávací radar PAR-E je navržen pro skenování a kontrolu oblasti, která je určena pro přiblížení a přistání různých druhů letadel. Řízení směru vyzařování antén azimutu a elevace je realizováno prostřednictvím systému elektronického skenování. Filozofie konečného řešení radaru PAR-E je založena na vytvoření modulární jednotky s co největší vzájemnou nezávislostí vertikální a horizontální jednotky. Důvod takové rozlišnosti spočívá ve vytvoření struktury radaru, která se flexibilně přizpůsobí požadavkům a potřebám zákazníka.

Datum: 13.1.2015 9:20:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště