Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

DELINFO spol. s r.o.

 

DELINFOS

Systém velení a řízení

DELINFOS je určen k automatizaci procesů, které jsou spojené s plánováním, řízením a vedením bojové činnosti pozemních sil na operačním a taktickém stupni velení s vazbou na strategický stupeň.

ASVŘ – Automatizovaný systém velení a řízení
Podsystém určený pro zabezpečení podpory velení a řízení na pracovních stanicích v sítích LAN na místech velení úkolových uskupení.

BVIS – Bojový vozidlový informační systém
Podsystém určený pro zabezpečení podpory velení a řízení uživatelů, kteří používají samostatnou pracovní stanici, dislokovanou na místě velení, které není vybaveno LAN.

SAMET – Samostatný terminál
Podsystém vycházející z BVIS určený pro zabezpečení podpory velení a řízení uživatelů, kteří používají samostatnou pracovní stanici, dislokovanou zejména ve vozové platformě, používající k přenosu informací vybrané přenosové prostředí.

BADIAN – Bojový digitální asistent
Je určený pro zabezpečení podpory velení a řízení uživatelů, kteří používají samostatnou pracovní stanici jako součást výbavy jednotlivce. Aplikace je možno nainstalovat na komerční i zodolněné PDA.


SIMULATIONS

Virtuální simulace v prostředí VBS3

VBS3 je interaktivní taktický virtuální simulátor založený na herním engine firmy BOHEMIA INTERACTIVE SIMULATIONS

Virtual Battlespace 3 (VBS3) je plně interaktivní taktický virtuální simulátor pro nácvik mise. VBS3 rozšiřuje jeho předchůdce VBS2 zlepšením VBS otevřené architektury, poskytuje vyšší výkon se systémem multicastu a přináší nové, modernější uživatelské rozhraní.

Využití VBS3 je zejména pro taktický výcvik vojáků převážně u menších jednotek, ale také pro krizové řízení při součinnosti armády, policie a hasičského sboru. Lze využít pro výcvik bezpečnostních agentur, simulaci zásahu policie při dopravní nehodě, záchraně rukojmí, doprovodu konvoje a jiných situací. Dále při výcviku hasičského záchranného sboru při požáru, dopravní nehodě, průmyslových haváriích, nácviku chování velitelů zásahu a reakce jednotlivých cvičících na různé podněty v průběhu simulace.

Virtual Battlespace 3 umožňuje do simulace zapojit více účastníků, rozvíjet větší modely, budovat větší terény a vytvářet složitější scénáře. Umožňuje detailní nastavení chování nepřítele a ostatních počítačem řízených entit, které se blíží chování těchto entit v reálném světě.

Datum: 23.4.2015 9:27:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště