Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Dantherm A/S

 

Dantherm Mobile Heating and Cooling Solutions patří již více jak dvě desetiletí k vyhledávaným výrobcům mobilních topných, větracích a klimatizačních jednotek pro vojenské a humanitární tábory. Je společností s celosvětovou působností a partneři oceňují především jejich rozsáhlou expertízu při zajišťování pohodlí pro člověka ve všech klimaticky náročných oblastech.

Úzce spolupracuje s výrobci stanů a obytných kontejnerů, kde vyvíjí specifická, zákaznicky přizpůsobená řešení. Všechna jejich řešení jsou univerzálně použitelná pro provozní teploty v rozmezí od -40 °C do +60 °C; jsou robustní a spolehlivá. Jednotky se vyrábějí v Dánsku a je možno je snadno sestavit a udržovat. Jsou navrženy pro mobilní použití.

AC 24 pro chlazení prostoru ve stanu

Klimatizační jednotka AC 24 je levná a přitom robustní jednotka, dodávaná v různých variantách. Je určena pro klimatizaci prostor v dočasně zřizovaných nebo přenosných budovách či stanech. AC 24 je svým konstrukčním uspořádáním určena pro venkovní instalaci a je spojena se stanem přívodním a vratným vzduchovým potrubím (Ø315 mm). Jednoduché nastavení, provoz, údržba a servis.

Klimatizační zařízení AC-M11

AC-M11 je malá, lehká klimatizační jednotka, zabudovaná do hliníkové skříně a vložená do tuhého ocelového rámu. Jednotka je navržena pro venkovní instalaci a obsahuje potrubí pro přívod a odvod vzduchu z klimatizovaného prostoru. Provoz je zaručen při venkovních teplotách v rozmezí od -32 °C do +60 °C. Je vybavena topnou funkcí pro zajištění pohody v době chladných nocí.

www.dantherm.com

PAV P 062

Datum: 12.5.2019 17:53:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště