Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

České vysoké učení technické v Praze

 

Balisticky odolné mobilní bariéry

Lehká ochranná konstrukce charakterizovaná rychlým nasazením a odolností vůči malým zadním nárazům, které nevyžadují žádné speciální zařízení pro manipulaci a mohou být přizpůsobeny mnoha různým podmínkám. Bariéry mohou být snadno sestavitelné do různých tvarů, aby splnily svou úlohu, jako jsou kontrolní stanoviště, opevněná místa, silniční bloky a pouliční bariéry ve městě.

Střelnice

Katedra měření Fakulty elektrotechnické ČVUT zřídila v roce 1999 Laboratoř pro měření kvality přenosu řeči, audia a videa v telekomunikačních sítích. Tato laboratoř pracuje především na subjektivním testování. Poskytuje nezávislou zkušební službu v souladu s příslušnými doporučeními ITU-T, ITU-R, ETSI a ANSI. Provádí jedinečné vícejazyčné, vícenárodní subjektivní testy a také provádí testy za zvláštních podmínek, např. při duševní nebo fyzické zátěži nebo řešení paralelních úkolů.

Drony

Laboratoř multirobotických systémů na Fakultě elektrotechnické integruje různé výzkumné obory potřebné pro návrh, realizaci, experimentální hodnocení a aplikace komplexních robotických systémů. Členové týmu se zabývají plánováním pohybu, generováním lokomoce, kontrolou koordinace, stabilizace, navigace a lokalizace skupin pozemních a leteckých robotů.
Výzkumná skupina se zabývá bezpečnostně kritickými systémy a monitorováním prostředí.

Kráčející roboti

Centrum umělé inteligence Fakulty elektrotechnické vyvinulo základní stavební bloky pro autonomní navigaci robotů, kteří procházejí náročným terénem.

FlexiGuard

Bezdrátový biotelemetrický systém FlexiGuard, který vznikl na Fakultě biomedicínského inženýrství, je určen pro monitorování zdravotně fyziologických a enviromentálních údajů u hasičů a dalších členů IZS, určený pro zvýšení bezpečnosti při zásahu a pro sledování a optimalizaci výcvikového procesu.

www.cvut.cz

PAV P 086

Datum: 11.5.2019 17:53:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště