Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Česká zbrojovka a.s.

 

CZ P-10 C
CZ P-10 C je naprostá novinka v segmentu „striker fired“ pistolí pro osobní ochranu a ozbrojené složky v kompaktní velikosti, která je vhodná také pro skryté nošení. CZ P-10 C je další „level“ obranné a služební pistole, která vyniká vysokou spolehlivostí, životností a kultivovaným zvládáním výstřelu, na čemž se podílí jedinečný checkering a vynikající úchop vyřešený pomocí nové ergonomické metodiky DiFEND. Součástí balení jsou přídavné patky zásobníku navyšující jejich kapacitu z 15 na 17 nábojů v ráži 9x19 a tři vyměnitelné hřbety rukojeti pro individuální přizpůsobení její velikosti.

CZ SCORPION EVO 3
CZ SCORPION EVO 3 je nejmodernější samopal v ráži 9 mm, používaný zásahovými jednotkami a armádami po celém světě. Zbraň se vyznačuje mimořádnou ergonomií, vysokou odolností a intuitivností použití. Samopal splňuje i nejnáročnější požadavky na spolehlivou funkci ve ztížených podmínkách, a to jak dle NATO AC 225/014, tak i TPVD 637-81. CZ SCORPION EVO 3 je známý jednoduchostí údržby s nejrychlejší a nejjednodušší rozborkou na světě. Design inspirovaný legendárními sportovními pistolemi CZ umožňuje nepřekonatelně rychlé a hladké přebíjení.

CZ BREN 2
CZ BREN 2 poskytuje komplexní řešení pro ozbrojené složky. Součástí zbraňového systému je podpora včetně 3D animací pro zbrojíře, souprav náhradních dílů a zbrojířského vybavení. Cílem je udržet bojeschopnost zákazníka svépomocí i v případě déletrvajících konfliktů ve všech částech světa a navzdory všem problémům, které tyto složité operační úkoly přináší. Jedná se o ucelené a sjednocené řešení pro všechny druhy a typy ozbrojených složek.

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhu IDET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Veletrh IDET je pro Českou zbrojovku a.s. nejvýznamnější výstavou zbraní určených pro ozbrojené trhy co se týká středoevropského regionu. Již od jeho vzniku je firma pravidelným účastníkem veletrhu a  vystavuje zde i své nejaktuálnější novinky ze svého širokého portfolia.

Potkáváte se v Brně s těmi správnými zákazníky?
Ano, samozřejmě. Veletrh navštěvují jak naši stávající, tak i potenciální zákazníci nejen z ozbrojených složek ČR, ale i z jiných zemí. Výhodou je, že veletrh navštěvují jak představitelé nejvyššího vedení OS, tak i koneční uživatelé našich výrobků, což nám dává možnost poznat názory a zkušenosti uživatelů ze všech pohledů.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky na veletrhu představíte?
Žhavými novinkami bude především úplná novinka v portfoliu pistolí CZ,  obranná a služební striker fired pistole CZ P-10 C, a pochopitelně taktéž nová útočná puška CZ BREN 2.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
Našimi zákazníky jsou jak všechny ozbrojené složky z celého světa, tak samozřejmě i civilní zákazníci využívající naše zbraně pro sportovní účely a osobní ochranu.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Naše letošní cíle se příliš neliší od cílů, které byly stanoveny pro předešlé ročníky. Především se bude jednat o prezentace našich výrobků zákazníkům, úspěšná obchodní jednání s našimi partnery a sběr zkušeností zákazníků s našimi produkty.

www.czub.cz

Datum: 3.1.2017 9:19:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště