Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Bezpečnostní veletrhy IDET a PYROS/ISET se otevírají veřejnosti

 

Po dvou letech bude patřit brněnské výstaviště opět bezpečnosti – konkrétně dvojici veletrhů IDET a PYROS/ISET. Novinkou oproti předchozím ročníkům je spojení veletrhů do stejného termínu. Pro návštěvníky to znamená, že poprvé ve dvacetileté historii veletrhu IDET si mohou prohlédnout expozice vystavovatelů bez omezení – nepočítáme-li  bezpečnostní rámy, které jsou u podobných veletrhů nutností. Cena vstupného je 260 Kč, po registraci na webových stránkách pak 160 Kč.

Veletrhy budou zahájeny ve vojenském duchu a přesně v deset hodin pak nad výstavištěm proletí formace vojenských letounů a přítomna bude také jednotka Hradní stráže. Původné plánovaná návštěva vrchního velitele ozbrojených sil a prezident ČR se bohužel kvůli nečekané změně programu neuskuteční. Veletrh IDET proběhne ve znamení oslav dvacátého výročí existence Armády ČR a proto bude v Brně i to, co se dá běžně shlédnout pouze na Pražském hradě či při oficiálních státních návštěvách. Další atraktivní expozicí bude tzv. Legiovlak, kterým se prezentuje projekt Legie 100.

Na veletrhu PYROS/ISET se návštěvníci mohou seznámit s technikou a službami ze tří oblastí, a to požární, bezpečnostní a policejní. K největším vystavovatelům veletrhu PYROS/ISET 2013 patří Továrna hasící techniky Polička, Deva-FM  Frýdek Místek, Pramacom Praha, Agrotec Hustopeče, Gumotex Břeclav,  Deconta Stehelčeves, Nordstahl Praha, Miele a další. Kromě tradičních vystavovatelů se představí také nové firmy z Česka i zahraničí. Na veletrhu budou k vidění zajímavé exponáty a novinky v požární a bezpečnostní technice, jako například zařízení pro testování tepelné odolnosti zásahových oděvů na figuríně Thermo–Man® poprvé v České republice – DEVA F– M, DuPont™, oficiální českou premiéru nové hasičské zásahové přilby Dräger HPS 7000 a zájemci mají možnost využít ošetření zásahových oděvů v prádelenské technice Miele.

Veletrhy IDET a PYROS/ISET zahajují na brněnském výstavišti již tuto středu 22.5. a probíhají do pátku 24.5. Mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET se zúčastní 299 firem z dvaceti pěti zemí, účastníků Mezinárodního veletrhu požární a bezpečnostní techniky a služeb PYROS/ISET je pak rovná stovka z osmnácti zemí.

Datum: 20.5.2013 17:12:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště