Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

BAE Systems

 

Rodina vozidel CV90

Bojová vozidla pěchoty CV90 byla navržena s jasnou vizí: poskytovat vysokou taktickou a strategickou mobilitu, protivzdušnou obranu, protitankovou ochranu, vysokou životaschopnost a bezpečnost v jakémkoliv terénu nebo taktickém prostředí. Nabízí bezkonkurenční výkon ve třídě 20 – 37 tun. Opírá se o zkušenosti z úspěšných bojových operací po celém světě, včetně misí OSN a NATO.

Řada CV90 nabízí 15 provozních variant. Čtyři ze sedmi uživatelských zemí v rámci své flotily CV90 využívá denně více variant. To nejen výrazně rozšiřuje rozsah jejich využití, ale také umožňuje dosáhnout výrazných úspor díky shodě náhradních dílů, nástrojů a výcviku. Všechny varianty CV90 jsou navrženy a vyrobeny na bázi bojového vozidla pěchoty, využívající osvědčené subsystémy a komponenty pro životně důležité funkce. Od samého počátku je CV90 rodinou vozidel s moderním designem, umožňujícím vývoj nových variant. Kromě operativních platforem CV90 prokázala také zničující palebnou kapacitu v případě vozidla CV90120.

www.baesystems.com/cz


Zeptali jsme se

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhů IDET/PYROS/ISET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Součástí IDETu jsme již řadu let (od roku 1997) a považujeme ho za jeden z nejvýznamnějších veletrhů. Jsme velice rádi, že na něj přijíždíme i v letošním roce, abychom ukázali naši produkci. V roce 2017 jsme měli skvělou účast, návštěvníkům jsme představili dvě verze CV90 – CV9030 v osádkové i bezosádkové variantě. Veletrh IDET v roce 2017 přitáhl k našemu stánku spoustu pozornosti. Věříme, že stejně dobře si povedeme i letos.

Potkáváte se v Brně s těmi správnými zákazníky?
IDET je největší veletrh v regionu a my zde máme velký zájem uspět. Soustředíme se na český program náhrady BVP2, prezentovat proto budeme širokou škálu možností v rámci rodiny CV90. Ta může české armádě poskytnout bojem osvědčené řešení v oblasti bojových vozidel pěchoty. Jsme zde proto, že na IDETu máme příležitost naše vozidla představit těm správným lidem.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky v Brně představíte?
Rádi bychom zprostředkovali všem návštěvníkům zkušenosti a možnosti, které rodina CV90 nabízí. Proto přivážíme varianty, které dosud v České republice nebylo možné vidět.

Datum: 6.2.2019 10:01:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště