Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

AURA, s.r.o.

 

AURA je největším českým vývozcem informačních systémů pro vojenskou logistiku. Resortu obrany České republiky dodává kompletní Informační systém logistiky. Disponuje nejrozšířenějším informačním systémem pro soudní exekutory v Česku a na Slovensku, v tomto roce uvedla na trh nový informační systém Advokta pro advokátní kanceláře. Do soutěže ZLATÝ IDET 2019 se přihlásila s Publi – multiplatformním softwarovým systémem pro publikování textových a multimediálních dokumentů.

www.aura.cz


Zeptali jsme se

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhů IDET/PYROS/ISET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Naše společnost nevynechala ani jeden z patnácti ročníků Mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET v Brně. V této moravské metropoli máme sídlo, a tak by bylo na pováženou, kdybychom nevyužili skvělou příležitost představit naši produkci i na brněnském výstavišti. Letošní rok je pro nás zvláště významný – v květnu oslavíme 30 úspěšných let trvání AURY. K tomu, že jsou naše informační systémy používány ve více jako 20 zemích celého světa, jistě přispívá i veletrh IDET s návštěvníky z tuzemska i zahraničí.

Potkáváte se v Brně s těmi správnými zákazníky?
AURA je ryze českou společností, která vyvíjí a dodává vlastní informační systémy specializované na vojenskou logistiku a právní agendy. Účast na veletrhu IDET považujeme za jednu z našich důležitých obchodně-marketingových akcí. Setkání se zahraničními vystavovateli a návštěvníky veletrhu, především oficiálními představiteli partnerských ozbrojených sil, na našem stánku, ale i přímo v jejich expozicích nebo na doprovodných akcích, nám pomáhají k získávání nových zahraničních zákazníků a přispívají k vyhodnocení aktuální poptávky v našem oboru. Podobně je tomu i při představování novinek firemního portfolia domácím zákazníkům, především v oblasti vojenské logistiky.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky v Brně představíte?
Počátkem letošního roku byla AURA vyhlášena společností desetiletí za vynikající výsledky v oblasti vývoje a implementace informačních systémů pro vojenskou logistiku.
Je tedy zřejmé, že novinky budou především ze sféry softwarového zabezpečení armádní logistiky. Můžete se těšit na inovace v rozvoji úspěšného informačního systému na podporu katalogizace MC CATALOGUE a zejména na novou generaci komplexního informačního systému pro podporu logistiky – LIS. Dále jsme uvedli na trh nový informační systém Advokta pro advokátní kanceláře, kterým rozšiřujeme své portfolio produktů v civilním sektoru.

Datum: 9.2.2019 9:19:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště