Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Audiopro s.r.o.

 

Také v letošním roce vás společnost Audiopro seznámí s novinkami v oblasti speciální techniky, které vychází z potřeb a požadavků IZS a bezpečnostních složek státu.

Prezentovat bude komunikační, monitorovací a dohledové technologie, taktické systémy pro vzdálené pozorování, speciální optiku, kamerové systémy a mnohé další.

Podívejte se na výběr z novinek:

Osobní kamery MOHOC

Malé kamery, které jsou svou konstrukcí a vlastnostmi optimalizovány pro taktické operace bezpečnostních a záchranných složek. Kamery s multifunkční instalací na helmu mají inovativní tvar, extrémní odolnost a jednoduché uživatelské rozhraní. Poskytují video i fotografie v HD kvalitě, možnost ovládání i v rukavicích.

SkyRanger R70

Nový model R70 představuje budoucnost víceúčelových bezpilotních letounů – UAS. Kromě bezkonkurenčních letových vlastností, které jsou pro SkyRangery charakteristické byl model R70 doplněn o další pokročilé softwarové funkce, schopnost transportu nejrůznějšího nákladu do 2kg, apod.

Autonomní systém pro skrytý monitoring

Unikátní plně nezávislý systém umožňující pozorování ve dne i v noci a to ve vozidle, nebo jako přenosný systém. Pozorovací jednotku tvoří kamera se speciálními objektivy, které umožňují sledování v barvě i během noci do vzdálenosti až 3,5 km; pro vzdálený přenos videa a ovládání kamery je použit COFDM systém Panorama; celou platformu doplňuje autonomní systém napájení tvořený palivovým článkem.

Více o nabídce speciální techniky najdete zde a samozřejmě také přímo na veletrzích PYROS/ISET v pavilonu F (stánek 28).

Datum: 11.2.2019 8:59:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště