Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

ATS-TELCOM PRAHA a.s.

 

Huawei eLTE Rapid – systém pro kritickou komunikaci

Huawei eLTE Rapid řešení umožňuje provozovat širokopásmovou LTE technologii na frekvenčních pásmech technologie TETRA, TETRAPOL a WiMAX. Výhodou je plně transparentní IP prostředí umožňující přenos videa, hlasu a dat v reálném čase. Huawei eLTE Rapid umožňuje velmi rychlou výstavbu a zprovoznění. Proto je systém předurčen pro nasazení pro zabezpečení kritické komunikace v rámci záchranných operací. Součástí je sofistikovaný dispečerský systém, který slouží k řízení a dohledu eLTE sítě. K dispozici jsou multifunkční terminály, které jsou určeny pro samostatné nošení, instalaci do vozidla nebo zástavbu do zařízení třetích stran. Huawei eLTE Rapid disponuje otevřenou architekturou, kterou lze jednoduše integrovat do již existujících sítí.


Huawei EP680

Profesionální trunkový terminál pro použití v eLTE sítích nové generace. Terminál je vybaven přední a zadní kamerou s automatickým ostřením. Současně lze přenášet video i hlas. Pomocí USB nebo WiFi lze k terminálu připojit i další příslušenství (např. externí kameru). Terminál umožňuje hlasovou komunikaci i mimo eLTE pokrytí. Samozřejmostí je hardwarové šifrování a dvoustupňová autentizace. Pro zjištění pozice je v terminálu vestavěný GPS modul.


Zodolněný hlasový systém ATS ALU BOX

ATS ALU BOX byl vyvinut na základě požadavků zákazníků, kteří potřebují v terénu vytvořit telekomunikační infrastrukturu. Jedná se např. o mise AČR, integrovaný záchranný systém, stavební společnosti, a další. Rackových skříní je na trhu nepřeberné množství, ale ATS ALU BOX jako jediný nabízí flexibilní telekomunikační infrastrukturu od malých instalací až po rozsáhlou infrastrukturu. Systém je virtualizován a lze virtualizační platformu využít i pro další aplikace (Přístupové systémy, firewally, různé servery apod.).

www.atstelcom.cz

Datum: 15.4.2015 8:47:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště